gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

işte batıl inançlar siz ne düşünüyorsunuz?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

:abo::abo::abo::abo::abo::please:

Son düzenleme: 4 Mayıs 2008
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: işte batıl inançlar siz ne düşünüyorsunuz?
    canim konuyu ihbar bölümüne kopyalada silsinler,bizde bisey var diye bakiyouz ,,,tskler yinede düsüncem inanmam

işte batıl inançlar siz ne düşünüyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Batıl inançlar !

Batıl inançlar !

burun kaşınınca ne olur Herkzin mutlaka bi batıl inancı vardır.Sizinkiler neler çok merak ediyorum.Ben her nekadar inanmasamda yinede makası bıçağı başkasının elinden almam aldıysamda tükürürm karakedi görünce arkama bakar saçımı çekerim :D Terlikleri ayakkabıları ters tutmamaya özen gösterirm .3 harfli derim mesela :D malum varlıklara sizlerinde varmı böyle şeyleri
  2. Arkadaşlar Türklerin Batıl İnançları nelerdir

Arkadaşlar Türklerin Batıl İnançları nelerdir

Türklerin Batıl İnançları nelerdir bu konuda sizden bilgi ve bildikleriniz istiyorum kızlar. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok mersi.
  3. Batıl İnançlarımız Neler Melekler Haydi Paylaşalım

Batıl İnançlarımız Neler Melekler Haydi Paylaşalım

:d050:Canlarım günaydın. Batıl inançlarımız hepimizin az çok var. Büyüklerimizden kalma. Mesela bizde terlikler ters çevrilmezzz kötü kabul edilir. Yada kırık aynaya bakılmaz
  4. En ilginç batıl inançlar burda

En ilginç batıl inançlar burda

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Güler, birlikte yaşayan insanlar arasında kimi zaman korkudan, kimi zaman çaresizlikten, kimi zaman da rastlantılardan doğan bir takım inanışlar olduğunu belirtti. Prof. Dr. Güler, bu tür inanışların, ilk insanın var oluşundan günümüze kadar sürüp geldiğini ifade ederek,...
  5. Dünya dan ve Ülkemiz den Garip Batıl İnançlar

Dünya dan ve Ülkemiz den Garip Batıl İnançlar

Batıl inançlar , gerçeklik payı olmayan bir takım yersiz korku ,endişelere yol açarak , kişin günlük yaşamını etkiliyebiliyor.Bana göre kesinlikle psikolojik bir rahatsızlık olan bu durum tedavi edilmelidir.Yüzyıllardır süregelen hiç bir gerçeklik payı olmayan ve insanlar üzerin deki negatif etkilere yol açan en tuhaf batıl inançları sizlerle paylaşıyorum.Öncesi ; Kadınların uğursuz görüldüğü...

Sayfayı Paylaş