işte benim köşemmmmmmmmmm

orkide

Aktif Üye
Üye
işte benim köşemmmmmmmmmm
susmak susmak susmak bazen herşeyden uzaklaşıp kendini dinlemek bazen kızlarımı izleyip onlarla vakit geçirmek bazende aşkıma bakıp doya doya izlemek gerçekten rahatlamak sakinleşmek ve hayattan tat almak vazgeçemediklerim benim işte böyle bir yaratığım beeennnnnnnnnn :yahoo::puha::tasu:

Cevap: işte benim köşemmmmmmmmmm

beyaz%20cicek.jpg

bu papatyalarda benden köşene tatlım :)

:h015:ay ay ay ay canlarım meleklerim çok teşkür hepinize iyiki gelmişim görmüşüm deyom valla hepiniz saolun canlarım:puha::tasu::parti:

yıl 1998 ekim hayata yeni doğmuş gibiyim herşey çok yeni çok güzel alışıyorum evliliğe çünkü sen varsın bende ta içimde yaşımın ve yaşadıklarımın farkında değilim herşey toz pembe çünkü sen varsın yanımda ta içimde sonra birden asker eşi oldum anlamadım önce boşluğunu giderken arkandan el salladım sana hadi çabuk dön sevgilim dedim gece olunca sensizlik yaktı içimi anladım sen yoktun birden herşey zorlaştı hiç bir yerin tadı yoktu çünkü sen yoktun yanımda sabah olmuyor olsada akşam olmuyor günler hiç bitmiyor hiçbirşeyden tat alamıyorum güneş doğarken tepelerin ardından ben yine yokluğuna bakıyorum ve sana el sallıyorum hala peki sen sevgilim yoksun yoksun yine yoksun!!!güle güle

Son düzenleme:
Geri