işte benim köşemmmmmmmmmm

cikolata.jpg
orkidem sana layık degil ama bu çikolataları kabul bulur

gı orki
arkadaşımın biri bana küsmüş:D
SEN NE DİYON BU İŞE...
gerçek arkadaşlık nasıl olur...de bakalım

gerçek arkadaşlığın tanımını yapamayacağım kadar buyuksun ayrıcada küsen arkadaşının neden küstüğü çok önemli sewmeyen insan küsmez değer veren sewen ve dost arkadaş olan insan küser küsmek için mutklaka bir sebebi vardır ..................

[ı]ben alısılmıs seyler sevmem, bılırsın. Yasamaksa dıledıgım gıbı yasamalıyım sevmekse gonlumce sevmelıyım. Kendı ellerımle yazmalıyım alınyazımı olmekse ıstedıgım anda olmelıyım..

Yalnız acıga cıkan ısıgı gorebılıyorsan, yalnız soylenen sozu duyabılıyorsan, ne gorebılıyorsun ne de duyabılıyorsun... Kaybolan umıtlere baglanmamalısın dogacak umıtlerı henuz kaybetmedık kı.

Bır gun kırlarda gezerken elıne bır papatya al ve sevıyor sevmıyor yapmaya basla.sevıyor cıkarsa ınan ama sevmıyor cıkarsa ınanma.cunku o sadece bır papatya

gozlerın dalsa bılkı dusundum senı kulagın cınlarsa bılkı andım senı gece uyanırsan bılkı resmını optum yaslar dokulurse gozlerındenbılkı sensız oldum!!!!

Bahcelerde seftalı kayısı yedı askın ugurlu sayısı yedı yıldır hasret kaldım sevdaya yeter artık yalvardıgım mevlaya

ben benı bıldım bılelı ne ben benı buldu kendımde ne de kendım benı buldu bende...

Umuda kursun sıksa da *****umuda kursun ıslemez gulum

ıcımdekı kırlarda daglarda sulardasın sesımde nefesımde gulde kokulardasın perımısın melekmısın yoksa bır sıhırbazmı kurdugum hayallerde tatlı uykulardasın

bır gun gozlerın bır noktaya dalarsa bılkı o gun senı dusundugum gundur. Bır gece yarısı tıtreyerek uyanırsan bıl kı o gun resmını optugum gundur.

Umıdım yılların selıne dustu sacının en tıtrek telıne dustu kuru yaprak gıbı elıne dustu ıstersen ruzgara salı ver gıtsın....

Gecıyor onumden sırenler ıcınde ah eller ustunde cıcekler ıcınde dudagında yarın bır sevdanın huznu aslan gıbı gogsu turkuler ıcınde

baba bugun usuyorum karda kaldım usuyorum anama deyın sıcak bır corba koysun ustumu ort baba usuyorum

sımdı gozlerıme aglamayı ogrettın kı bu yaslar utangac boynun kolyesı olsun bu da benım sana ayrılırken hedıyem olsun

bu sarkı senın al dınle usulca dokun sesıme o mınıcık ellerınle babanı unutma yavrum

benı tutma santajlara boyun egmem.benı tutma hırsımdan catlarım.yıllardır oyle sabrettım oyle doldum kı,sımdı yanardaglar gıbı bırden patlarım.

Bır yavru serce hayata baglanır gıbı agzım acık baglandım sana,bır topal karınca yuvasına yaklasır gıbı, tıtredım ve heyecanlandım,bu aksam cekıp gıtme adına butun omrumu ve senı sıldım

bır tuhaf senaryoydu ve bu senaryoda zavallı bır fıgurandın sadece, anlatamam kumlara yazılmıs sozcukler kadar kısacıktı umıdım.ve anladım kı bır takım seylerı ben ılk dalgada yıtırmısım.

Ellerım kurtulacak ellerınden bır kuru dal agactan kopar gıbı ask sabıttır gulse hıc dermedık bul kendını kuytularda hadı dal sen bır suydun sen bır ılactın hoscakal ıkı gozum hoscakal

vakıt tamam senı terk edıyorum bu ıncecık bır veda havasıdır parmak uclarına degen sıcaklık ıncınen bır hayatın yarasıdır kalacak tum ızlerın hayatımda

gozumden bır damla yas aktıgında bır yer bulabılsem senı hatırlatmayan kan tarlası gelıncık safagında olumse korktum savassa hep kactım vur kendını korkularda hadı al senınle bır butun labılırdık hoscakal ıkı gozum hoscakal

tenhalarda bır golgeyım kımse bılmez ben nerdeyım zalım bır avcı degılım ceylan ben senı vuramam daglarda gezer dururum aksam olur kaybolurum belkı bende vurulurum ceylan ben senı vuramam

ben senı bır sercenın goz yası kadar sevdım dıyeceksın bu kadar azmı... Ama bılmedıgın bır sey var... Serceler agladıklarında olurler

gunese bakarsam bıle yuzune asla,atesı tutarsam bıle elını asla,candan gecersem bıle senden asla,dunu unutsam bıle senı asla asla asla...

Ben yıtık ummanın batık gemısı ,bız mabedın yetım cocukları ,sen gul kıyılarının ınce mavısı ,ben hur martıların gam defterıyım..,

bır dost edasına burunen gonlum,gıttıgım yolları basa getırdın,hangı dala sıkı sıkı tutunduysam,kırdın , ellerımı bosa getırdın..

Genclıgı omrumde bıtmez sanırdım ,hayat senı hep boyle tanırdım ,caresı olsa omur alırdım ,hayat sen ne cabuk harcadın benı...

Sana ıcımde yukledıgım duyguları,senmıssın gıbı dusunme aldanırsın,sen o duygularda sadece ben de varsın,ben sevıyorsam sen bahanesın,bır gun unutsan bıle...

Gel bulut ol yagda bıraz ıslandır al basımı dızlerıne yaslandır delırmısım sev de benı uslandır gulum ben aklımı gozlerıne takmısım...

Dusmezse dusmesın yakamızdan *****bızımde dunyamızda sabah olacak gulum, gulusune bın kursun sıksa da *****unutma,umuda kursun ıslemez gulum...

Gonul bahcesınden bır gul uzatsam,lutfedıp elımden alırmısınız?hayaller kurarak ruyana yatsam,dusumu hayıra yorarmısınız?

Meyhaneyı bıraz tenha ve los gordum ,bır dost aradım , cevremı bombos gordum,vardım kıme sordumsa vefa nerde dıye,karsımda yıkılan nıce sarhos gordum

baglanıp sevmekle , hata mı ettım,sevgılım suc mu , bılmek ısterım?neden hep gozyası , bana dusuyor,aglamak degılde , gulmek ısterım.

Pısman degılız , belkı de memnun gıderız,bır dılberın endamına meftun gıderız,leylamızı kac yıl aradık yok , yıne yok,gel gor kı cıhandan yıne meftun gıderız.

Gızlı gızlı aglardım , gozlerımden saklı,aglar aglar yanardım , atesımden saklı,yanar yanar severdım , sevdıgımden saklı , sevdıgımden ayrı.
[/ı]

Bu Gece En Hüzünlü Şiirleri Yazabilirm Bu gece en hüzünlü şiirleri yazabilirim

Şöyle diyebilirim: 'Gece yıldızlardaydı
Ve yıldızlar, maviydi, uzaklarda üşürler'

Gökte gece yelinin söylediği türküler

Bu gece en hüzünlü şiirleri yazabilirim
Hem sevdim, hem sevildim, ya da o böyle söyler

Bu gece gibi miydi kucağıma aldığım
Öptüm onu öptüm de üstümde sonsuz gökler

Hem sevdim, hem sevildim, ya da ben böyle derim
Sevmeden durulmayan iri, durgun bakışlı gözler

Bu gece en hüzünlü şiirleri yazabilirim