gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İşte Benim Stilim All Star Ne Zaman Başlıyor ?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

işte benim stilim all star ,işte benim stilim all star ne zaman başlayacak,işte benim stilim 4. sezon yarışmacıları kimler,
    işte-benim-stilim.jpg

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu bugün köşesinden reyting rekoru kıran İşte Benim Stilim adlı yarşımayla ilgili bomba bir ipucu verdi. Program sezon finali yapacak ama dönüşte farklı bir konseptle gelecek.

İşte o yazı:

Survivor All Star”ın reyting başarısı “İşte Benim Stilim”e de ilham verdi. Öykü Serter’in sunduğu, Uğurkan Erez’in hocalık, Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu’nun yorumculuk yaptığı “İşte Benim Stilim” 12 Haziran’da “sezon finali” yapıp, tatile girecek.

Ekran macerası “Bugün Ne Giysem”, “Bu Tarz Benim” ve son olarak da “İşte Benim Stilim”le devam eden yarışma, 1.5-2 aylık tatilin ardından yeniden ekrana dönecek ama şöyle bir farkla:
    Üç sezon yarışmada stillerini ortaya koyan yarışmacıların “En iyileri”yle dönüş yapacak “İşte Benim Stilim” TV8 ekranına. “İşte Benim Stilim”in yapımcılarından Haluk Şirin’e sordum “İşte Benim Stilim All Star”da kimlerin yarışacağını. Şirin, “Her sezondan en iyi 5 yarışmacıyı alacağız ve ‘İşte Benim Stilim All Star’ı aynı sunucu, hoca ve jüriyle yapacağız. Üç sezonun ‘en iyileri’nin katılacağı ‘İşte Benim Stilim’e katılacak 15 yarışmacı ağustos ayının başı ile aralık ayının sonuna kadar stillerini ortaya koyacak” dedi.

İşte Benim Stilim All Star Ne Zaman Başlıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Star Tvde 20 Dakika dizisi ne zaman başlıyor

Star Tvde 20 Dakika dizisi ne zaman başlıyor

Star Tv de yeni bir dizi başlayacak. Başrolünde Tuba Büyüksütün oynuyor. Ne zaman başlayacak o dizi bilginiz vardır sizin :D
  2. Star Tv "Benim Kuaförüm" Yarışması Başlıyor!

Star Tv "Benim Kuaförüm" Yarışması Başlıyor!

star tv benim kuaförüm yarışması, benim kuaförüm yarışması, star tv yeni yarışma Sevgili melekler, Star Tv'de yepyeni bir yarışma programı başlıyor: "Benim Kuaförüm". 3 saatlık bir süre içinde hiç tanımadıkları kadınların imajlarını değiştirecek olan makasına güvenen kuaförlerin yarışacağı yarışmanın tanıtım fragmanı ise aşağıda... [MEDIA]
  3. İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim yarışmacı оlan Çiğdem Çelik daha önce роdyumda yürümüş ve evet alarak yeni yarışmaya girmeye hak kazanmıştı. Dоlayıѕı ile hemen tartışmaѕı ile öne çıkan işte Benim Stilim Çiğdem kimdir diye merak edilmeye başlandı. İşte Benim ѕtilim Çiğdem Çelik kimdir diye baktığımızda Burѕalı оlduğunu görüyоruz ve İѕtanbul рaylaşıyоr. Özel bir havayоlunda çalışıyоr ve işinden ayrılarak Bu...
  4. İşte Benim Stilim Şilan Makal Kimdir ?

İşte Benim Stilim Şilan Makal Kimdir ?

1994 doğumlu olan Şilan Makal tarih bölümünde okuyor. Güzelliği ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Şilan Makal aynı zamanda yarışmanın efsanevi isimlerinden olan Nur Bozar’a olan benzerliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.Şilan yarışmaya Diyarbakır'dan katılıyor. 3 kardeş olan üniversitede kalmak istemiş ve giyinmeyi çok seviyormuş. Koyu Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Şilan...

Sayfayı Paylaş