gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İşte Benim Stilim Serpil Gülşah Yılmaz Kaç Yaşında ?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Serpil-Gulsah-Yilmaz-18_478x500_83317361429965234.jpg TV8 İşte Benim Stilim'in güzel ve iddialı yarışmacılarından 32 yaşındaki sarışın Serpil Gülşah Yılmaz; emlak sektöründe çalışıyor.Serpil Gülşah Yılmaz"1983 32 yaşında ıstanbul dogumlu.1.78 boyunda. Eskiden Stylingmiş.Suanda gayri menkul işleri ile ilgileniyor.Aynı zamanda Türkiyede Oryantal dansta derecesi var

Öncesinde ise vitrin tasarımı yaptığını ve işinde de başarılı olmasına rağmen ekonomik kriz nedeni ile bıraktığını ifade ediyor.
    Moda konusunda her türlü bilgiye sahip olduğunu belirten yarışmacı jürinin eleştirilerini de dikkate almıyor. Bu nedenle de itici bir profil sergiliyor.
    Ayrıca dikkat çekmek için arkadaşları ile sürekli tartışmaya çalışıyor. Sunucu Öykü Serter’e karşı da ukala tavırlar sergiliyor. Sosyal ağlar üzerinde alay konusu olan Serpil, büyük ödülü kazanması halinde butik açacağını söylüyor.

Öte yandan ekran önünde olmanın da keyfini yaşadığını ve oyunculuk yapabileceğinin de sinyallerini veriyor.

İşte Benim Stilim Serpil Gülşah Yılmaz Kaç Yaşında ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beden Yaşınız Kaç?

Beden Yaşınız Kaç?

Bu sayfa; Beden Yaşınız Kaç konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı insanlardan duyarsınız yaşı 20-30 olduğu halde kendini 70 yaşında gibi hissettiğinin. Kim olgun yaşta inmsanlar da 18lik hissettiğini söyler. Belki gülüp geçersiniz ama beden size asla yalan söylemez. Şimdi size vereceğimiz testleri uygulayarak beden yaşınızın kaç olduğunu hesaplayabilirsiniz. Bakalım...
  2. İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

Gülnihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Gülnihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Gülnihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim”...
  3. İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim yarışmacı оlan Çiğdem Çelik daha önce роdyumda yürümüş ve evet alarak yeni yarışmaya girmeye hak kazanmıştı. Dоlayıѕı ile hemen tartışmaѕı ile öne çıkan işte Benim Stilim Çiğdem kimdir diye merak edilmeye başlandı. İşte Benim ѕtilim Çiğdem Çelik kimdir diye baktığımızda Burѕalı оlduğunu görüyоruz ve İѕtanbul рaylaşıyоr. Özel bir havayоlunda çalışıyоr ve işinden ayrılarak Bu...
  4. İşte Benim Stilim İlbilge Uzun Kimdir ?

İşte Benim Stilim İlbilge Uzun Kimdir ?

İşte Benim Stilim yeni yarışmacısı İlbige Uzun 1996 doğumludur. Yüzme sporu ile ilgilenen güzel yarışmacı bu dalda Türkiye Şampiyonluğu da kazanmıştır. Şu anda Zumba eğitmenliği yapmaktadır. Ayşenur Balcı’nın da en yakın arkadaşı. Kelebek stilinde 200 metrede iki kez Türkiye birincisi olmuştur. Kendi dans stüdyosunu açmak isteyen yarışmacı Zumba dansı eğitimcisidir. İlbige Uzun adının...
  5. Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Şu sıralar survivor yarışmasın da yarışmak da olan sanatçı Yılmaz Morgül, son zamanlar da en çok konuşulan isim olmaya devam ediyor. Başlı başına survivor yarışmasına katılmasından dolayı konuşulan Yılmaz Morgül, şu günler de yaşı ile ilgili konuşuluyor. 1982 doğumlu olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül'ün bu dediklerini tam 20 yıl önce aynı sahne de düet yaptığı Onur Akay çürütmüş oldu. Sahne de...

Sayfayı Paylaş