gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İşte Benim Stilim yarışmasında Melisa Şahin elendi

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

27 şubat işte benim stilim eleme,işte benim stilimde kim elendi,işte benim stilimde bu hafta kim elendi,işte benim stilime melisa şahin veda etti melisa-şahin-elendi.jpg
    İşte Benim Stilim 27 Şubat Eleme Gecesi'nde Melisa Şahin mi Zeynep Öztürk mü elendi? TV 8'in sevilen programı İşte Benim Stilim Eleme Gecesi özel bölümüyle yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Eser YeNenler'in konuk jüri olduğu, Murat Dalkılıç'ın özel bir performans sergilediği programda yarışmaya Melisa Şahin mi Zeynep Öztürk mü veda etti?

Jüri oylamasında Melisa Şahin'in ismi çoğunluktaydı. Melisa Şahin, jüri kararıyla yarışmaya veda eden isim oldu.

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi'nin konuk jürisi Eser Yenenler'di. Başarılı komedyenin eleme gecesinde Nur Yerlitaş ile ortaya koyduğu performans büyük beğeni topladı. Eser Yenenler'in konuk jüri olduğu İşte Benim Stilim Eleme Gecesi 27 Şubat Cuma günü sevenlerini ekranlara kilitledi.

İşte Benim Stilim yarışmasında Melisa Şahin elendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim yarışmacı оlan Çiğdem Çelik daha önce роdyumda yürümüş ve evet alarak yeni yarışmaya girmeye hak kazanmıştı. Dоlayıѕı ile hemen tartışmaѕı ile öne çıkan işte Benim Stilim Çiğdem kimdir diye merak edilmeye başlandı. İşte Benim ѕtilim Çiğdem Çelik kimdir diye baktığımızda Burѕalı оlduğunu görüyоruz ve İѕtanbul рaylaşıyоr. Özel bir havayоlunda çalışıyоr ve işinden ayrılarak Bu...
  2. İşte Benim Stilim'de bu hafta Maria elendi

İşte Benim Stilim'de bu hafta Maria elendi

TV8’in ilgiyle izlenen yarışma programı ‘İşte Benim Stilim’de 13 Mart Cuma akşamı yine bir eleme gecesi yaşandı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı eleme gecesinin konuk jüri üyesi Burcu Esmersoy olurken, İsmail YK da programa şarkılarıyla renk kattı. Her hafta farklı bir konseptin yer aldığı yarışmanın bu haftaki konsepti ‘dans’ oldu. Dans’...
  3. İşte benim stilimde kim elendi ? 20 mart elemesi

İşte benim stilimde kim elendi ? 20 mart elemesi

İşte Benim Stilim 'de bu hafta yarışmaya veda eden isim sürpriz bir şekilde Özden Cerrahoğlu oldu. TV8 kanalında ekranlara gelen yarışmada 20 Mart eleme gecesi kim elendi sorusunun yanıtı herkesi ekran başına topladı. İşte Benim Stilim'de geçen hafta yarışmanın en popüler kızlarından Maria Surina elenmişti. İşte Benim Stilim'de bu hafta Özden Cerrahoğlu ve Çiğdem Çelik jürinin önüne çıktı....
  4. İşte Benim Stilim'de Elçin Kayadibi Elendi

İşte Benim Stilim'de Elçin Kayadibi Elendi

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim dönem konseptinin işlendiği 1 Mayıs gecesi elemesinde Elçin Kayadibi giydiği kıyafetle en kötü puanı alan isim oldu. İşte Benim Stilim Yarışmasından bu haftaki elenen isim Elçin Kayadibi oldu. Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim’de eleme heyecanı yaşandı. İşte Benim...
  5. İşte Benim Stilim'de Tümay Tali Elendi !

İşte Benim Stilim'de Tümay Tali Elendi !

Işın Karaca'nın şarkılarıyla katıldığı İşte Benim Stilim 8 Mayıs Eleme Gecesi'nde yarışmacılar yerli ve yabancı ikonları canlandırdılar. Haftalardır tartışmaların hedefindeki isim olan Tümay Tali bu gece Emel Sayın'ı canlandırdı. Durumu kritik olan ve bugün yarışmada elenmek istediğini söyleyen Tümay yarışmacılardan eleştiri almaya devam etti. TÜMAY TALİ NASIL ELENDİ? Tartışma ve...

Sayfayı Paylaş