gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İşte Benim Stilim Zeynep Öztürk kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

zeynepp.jpg
    Zeynep Öztürk kaç yaşında? İşte Benim Stilim yarışmasının dikkat çeken yarışmacılarından olan Zeynep Öztürk Etiler'de kendi butiğini işletiyor. Sakin mizacı ile dikkat çeken Zeynep Öztürk kendi butiğinden giyiniyor. 31 yaşında olan Zeynep Öztürk ileride iyi bir modacı olmak istiyor. Burnunda estetik olan Zeynep Öztürk önceki yıllarda hergün alışverişe çıkıp bir hayli para harcıyormuş.

1983 doğumlu olan Zeynep Öztürk estetikli olmasıyla bilindi. Bu Tarz Benim kızları içinde 31 yaşında olmasına rağmen güzelliği ile dikkat çeken Zeynep Öztürk 'ün burnunda estetik bulunuyor.

31 yaşındaki Zeynep Öztürk eskiden çok fazla kıyafet aldığını ve çok alışveriş yaptığı için annesiyle tartıştığını, butik açtıktan sonra rahatladığını söylüyor. İlerde iyi bir modacı olmak isteyen Zeynep Öztürk , yarışmadan kazandığı para ile yatırım yapmak niyetinde.

Vücudunda beğenmediği bir yer olmadığını söyleyen Zeynep Öztürk kendine fazlasıyla güveniyor. Bunu da Bu Tarz Benim galasında Müslüm Gürses kılığına girerek gösterdi

İşte Benim Stilim Zeynep Öztürk kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

Gülnihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Gülnihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Gülnihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim”...
  2. İşte Benim Stilim Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

İşte Benim Stilim Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

İşte Benim Stilim’in tarzıya ve sakinliğiyle dikkat çeken yarışmacısı Nazlı Sultan Kayaaslan 25 yaşında. Beren adında 3 yaşında bir kızı olan yarışmacı aslen Mersinlidir. Ayakkabılara çok önem veren ve onlara olan tutkusunu dile getiren yarışmacının hayali Dünya mutfağını öğrenip bir restorant açmak. Kendisinin utangaç bir yapıyasahip olduğunu ve bu yapısından kurtulmak istediğini belirten...
  3. İşte Benim Stilim İlbilge Uzun Kimdir ?

İşte Benim Stilim İlbilge Uzun Kimdir ?

İşte Benim Stilim yeni yarışmacısı İlbige Uzun 1996 doğumludur. Yüzme sporu ile ilgilenen güzel yarışmacı bu dalda Türkiye Şampiyonluğu da kazanmıştır. Şu anda Zumba eğitmenliği yapmaktadır. Ayşenur Balcı’nın da en yakın arkadaşı. Kelebek stilinde 200 metrede iki kez Türkiye birincisi olmuştur. Kendi dans stüdyosunu açmak isteyen yarışmacı Zumba dansı eğitimcisidir. İlbige Uzun adının...
  4. İşte Benim Stilim Şilan Makal Kimdir ?

İşte Benim Stilim Şilan Makal Kimdir ?

1994 doğumlu olan Şilan Makal tarih bölümünde okuyor. Güzelliği ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Şilan Makal aynı zamanda yarışmanın efsanevi isimlerinden olan Nur Bozar’a olan benzerliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.Şilan yarışmaya Diyarbakır'dan katılıyor. 3 kardeş olan üniversitede kalmak istemiş ve giyinmeyi çok seviyormuş. Koyu Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Şilan...
  5. İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir Nerelidir ?

İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir Nerelidir ?

Bir dönem reyting rekorları kıran “Gelinim Olur Musun” programında, kaynana Semra ile çekişmeleriyle tanınan Sinem Umaş şimdi de karşımıza “İşte Benim Sitilim” de çıkacak! 10 yılda Sinem Umaş nasıl değişti? Gelinim Olur Musun programında Ata ile aşk yaşayan Sinem, Ata’nın annesi Semra Hanım’la program bitene kadar anlaşamamıştır. Semra Hanım oğlu Ata’ya , Sinem’i gelin olarak uygun...

Sayfayı Paylaş