gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İşte Benim Stilim'de Büşra mı Sinem mi Elendi ?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

büşra-eyen-siral.jpg
    İşte Benim Stilim eleme gecesinde kim elendi
    İşte Benim Stilim'de en kötü puanı alarak elemeye çıkan ilk isim Büşra Eyen Siral oldu. Ardından yarışmacılar elenmesini istedikleri ismi söylediler. En çok adı söylenen kişi Sinem Umaş oldu ve İşte Benim Stilim jürisinin önüne çıktı. Sinem Umaş adının söylenmesine hayli öfkelendi ve yarışmacılara tavır koydu. Sinem Umaş ve Büşra Eyen Siral karar için İşte Benim jürisinin önüne geçti.

İŞTE BENİM STİLİMDE ELENEN İSİM...

Bu hafta İşte Benim Stilimde kim elensin sorusuna jürinin verdiği yanıt şöyle;

Linet Büşra elensin dedi.
    Nur Yerlitaş Büşra elensin dedi.
    İvana Sert ise Sinem Umaş elensin dedi.
    Uğurkan Erez 'Sinem Umaş' elensin dedi.
    Elenen yarışmacıyı Kemal Doğulu'nun oyu belirledi. Kemal Doğulu Büşra Eyen Siral elensin diyerek bu hafta elenen ismi ilan etti.

BÜŞRA EYEN SİRAL KİMDİR?

29 yaşındaki Büşra Eyen Siral Bulgaristanlı ve 9 yıldır dans ediyor. İşte Benim Stilimde bu hafta elenen Büşra Eyen Siral güler yüzlü vedasıyla Nur Yerlitaş'ı kendisine hayran bıraktı.

Eleme gecesinde en kötü seçilen Büşra Eyen Siral ünlü popçu Gökhan Özen 'in dansçısı olarak tanındı. Büşra Eyen Siral ilk günden itibaren hep kötü puanlar aldı ve hiç tarz seçilmedi.

NUR YERLİTAŞ AYAĞA KALKTI

İşte Benim Stilime Nur Yerlitaş damga vurdu. Sahneye sonradan çıkan Nur Yerlitaş herkesi şaşırttı.

İşte Benim Stilim'de Büşra mı Sinem mi Elendi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

Nazlı Sultan Kayaaslan 1 çocuk annesi olan İşte Benim Stilim yarışmacılarından biriydi. İlk günden itibaren hem jüri hem de rakipleri tarafından İşte Benim Stilim yarışmasının favori ismi olarak gösteriliyordu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyu alan Nazlı Kayaaslan tacı da olmayınca ilk kez kendini eleme çıtasında buldu. Nazlı Kayaaslan'ın karşısına ise 'üçlü çete'...
  2. İşte Benim Stilim'de bu hafta Maria elendi

İşte Benim Stilim'de bu hafta Maria elendi

TV8’in ilgiyle izlenen yarışma programı ‘İşte Benim Stilim’de 13 Mart Cuma akşamı yine bir eleme gecesi yaşandı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı eleme gecesinin konuk jüri üyesi Burcu Esmersoy olurken, İsmail YK da programa şarkılarıyla renk kattı. Her hafta farklı bir konseptin yer aldığı yarışmanın bu haftaki konsepti ‘dans’ oldu. Dans’...
  3. İşte Benim Stilim'de Elçin Kayadibi Elendi

İşte Benim Stilim'de Elçin Kayadibi Elendi

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim dönem konseptinin işlendiği 1 Mayıs gecesi elemesinde Elçin Kayadibi giydiği kıyafetle en kötü puanı alan isim oldu. İşte Benim Stilim Yarışmasından bu haftaki elenen isim Elçin Kayadibi oldu. Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim’de eleme heyecanı yaşandı. İşte Benim...
  4. İşte Benim Stilim'de Tümay Tali Elendi !

İşte Benim Stilim'de Tümay Tali Elendi !

Işın Karaca'nın şarkılarıyla katıldığı İşte Benim Stilim 8 Mayıs Eleme Gecesi'nde yarışmacılar yerli ve yabancı ikonları canlandırdılar. Haftalardır tartışmaların hedefindeki isim olan Tümay Tali bu gece Emel Sayın'ı canlandırdı. Durumu kritik olan ve bugün yarışmada elenmek istediğini söyleyen Tümay yarışmacılardan eleştiri almaya devam etti. TÜMAY TALİ NASIL ELENDİ? Tartışma ve...
  5. İşte Benim Stilim'de Sinem Umaş Elendi

İşte Benim Stilim'de Sinem Umaş Elendi

TV8'de cuma gecesi saat 22.45'te başlayan İşte Benim Stilim yarışmasının konuk jüri üyesi Hakan Altun oldu. İşte Benim Stilim birinciliğine aday 7 yarışmacı kaldı. Bu yarışmacılar Gülşah Yılmaz , Şilan Makal , Ezgi Ünal, Didem Ezgi Akın, Sinem Umaş, Çağla Çetinöz ve Zeynep Karaca oldu. Peki İşte Benim Stilim 'de kim elendi? Heyecanlı dakikaların yaşandığı İşte Benim Stilim'de bu...

Sayfayı Paylaş