gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İşte Benim Stilim'de Nihal Çiğdem Kavgası

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

2188254-safsaf.jpg İşte Benim Stilim'in kulisinde röportaj veren Nihal, yarışmaya dün katılan Çiğdem için ' Yeni gelen arkadaşı sevmedim ' yorumunu yaptı.

Nihal'in ardından ise Çiğdem röportaj verdi. Kendisiyle röportaj yapılırken Nihal'in araya girmesine sinirlenen Çidem, programın kulisini görüntüleyen Gizem Gürler'e patladı. Ardından Nihal'in kendisine saygılı olması gerektiğini söyleyeren Çiğdem, sinirlerine hakim olamayarak bağırmaya başladı.

İşte Benim Stilim'de Nihal Çiğdem Kavgası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

Gülnihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Gülnihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Gülnihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim”...
  2. İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim yarışmacı оlan Çiğdem Çelik daha önce роdyumda yürümüş ve evet alarak yeni yarışmaya girmeye hak kazanmıştı. Dоlayıѕı ile hemen tartışmaѕı ile öne çıkan işte Benim Stilim Çiğdem kimdir diye merak edilmeye başlandı. İşte Benim ѕtilim Çiğdem Çelik kimdir diye baktığımızda Burѕalı оlduğunu görüyоruz ve İѕtanbul рaylaşıyоr. Özel bir havayоlunda çalışıyоr ve işinden ayrılarak Bu...
  3. İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

Nazlı Sultan Kayaaslan 1 çocuk annesi olan İşte Benim Stilim yarışmacılarından biriydi. İlk günden itibaren hem jüri hem de rakipleri tarafından İşte Benim Stilim yarışmasının favori ismi olarak gösteriliyordu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyu alan Nazlı Kayaaslan tacı da olmayınca ilk kez kendini eleme çıtasında buldu. Nazlı Kayaaslan'ın karşısına ise 'üçlü çete'...
  4. İşte Benim Stilim'de Tümay Tali Elendi !

İşte Benim Stilim'de Tümay Tali Elendi !

Işın Karaca'nın şarkılarıyla katıldığı İşte Benim Stilim 8 Mayıs Eleme Gecesi'nde yarışmacılar yerli ve yabancı ikonları canlandırdılar. Haftalardır tartışmaların hedefindeki isim olan Tümay Tali bu gece Emel Sayın'ı canlandırdı. Durumu kritik olan ve bugün yarışmada elenmek istediğini söyleyen Tümay yarışmacılardan eleştiri almaya devam etti. TÜMAY TALİ NASIL ELENDİ? Tartışma ve...
  5. İşte Benim Stilim'de Sinem Umaş Elendi

İşte Benim Stilim'de Sinem Umaş Elendi

TV8'de cuma gecesi saat 22.45'te başlayan İşte Benim Stilim yarışmasının konuk jüri üyesi Hakan Altun oldu. İşte Benim Stilim birinciliğine aday 7 yarışmacı kaldı. Bu yarışmacılar Gülşah Yılmaz , Şilan Makal , Ezgi Ünal, Didem Ezgi Akın, Sinem Umaş, Çağla Çetinöz ve Zeynep Karaca oldu. Peki İşte Benim Stilim 'de kim elendi? Heyecanlı dakikaların yaşandığı İşte Benim Stilim'de bu...

Sayfayı Paylaş