İşte Benim Stilim'in Birincisi Emel Özkızıltaş Oldu !

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
İşte Benim Stilim'in Birincisi Emel Özkızıltaş Oldu !
iste-benim-stilim-buyuk-finalde-birinci-kim-oldu--5485717.Jpeg

İşte Benim Stilim Büyük Final'de Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 3 Nisan Cuma akşamı ekrana geldi. İşte Benim Stilim birincisinin belirlendiği gecede 100 bin liralık ödülü kazanan olmak için Nazlı Hamarat , Zeynep Öztürk , Emel Özkızıltaş ve Çiğdem Çelik yarıştı. Kıyasıya yarışın ardından yapılan oylama ile final gecesinde birinciliğe ve hayallerine kavuşan isim Emel Özkızıltaş oldu. Detaylar haberimizde.

Büyük Final gecesinde birinci olmak için mücadele eden yarışmacılar, gecenin konsepti olan “İşte Benim Stilim Gala Gecesi” konsepti ile jüri üyelerinin karşısına çıktı. Yarışmacılar kıyasıya yarışarak birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşatırken; İşte Benim Stilim jüri konuğu Bengü ise, tüm şıklığı ve yorumları ile programa renk kattı. Seslendirdiği şarkıları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

İşte Benim Stilim final gecesinde önce eleme yapıldı ve İlbilge Uzun elendi. Final gecesinde Nazlı Hamarat 'ın eşi Emir Şaşmaz ilgi odağı oldu. İşte Benim Stilim yeni yarışmacılarının tanıtıldığı gecede kim kazandı sorusunun yanıtı için SMS oylamasına gidildi.

İşte Benim Stilim yarışmasında birinciliğin adaylarından Emel Özkızıltaş jüriden övgüler aldı. Jüri oy veremediği için sözleri sadece SMS oylamasına katılanlar üzerinde etkili oldu. Final gecesinde performanslar banttan yayınlanırken kazanan ismin açıklandığı anlar canlı yayınla ekrana geldi. İşte Benim Stilim jürisi tam kadro yayında yer alırken stüdyoda doluydu.

Geri