gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İşte Benim Stilim'in Birincisi Emel Özkızıltaş Oldu !

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

iste-benim-stilim-buyuk-finalde-birinci-kim-oldu--5485717.Jpeg İşte Benim Stilim Büyük Final'de Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 3 Nisan Cuma akşamı ekrana geldi. İşte Benim Stilim birincisinin belirlendiği gecede 100 bin liralık ödülü kazanan olmak için Nazlı Hamarat , Zeynep Öztürk , Emel Özkızıltaş ve Çiğdem Çelik yarıştı. Kıyasıya yarışın ardından yapılan oylama ile final gecesinde birinciliğe ve hayallerine kavuşan isim Emel Özkızıltaş oldu. Detaylar haberimizde.

Büyük Final gecesinde birinci olmak için mücadele eden yarışmacılar, gecenin konsepti olan “İşte Benim Stilim Gala Gecesi” konsepti ile jüri üyelerinin karşısına çıktı. Yarışmacılar kıyasıya yarışarak birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşatırken; İşte Benim Stilim jüri konuğu Bengü ise, tüm şıklığı ve yorumları ile programa renk kattı. Seslendirdiği şarkıları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

İşte Benim Stilim final gecesinde önce eleme yapıldı ve İlbilge Uzun elendi. Final gecesinde Nazlı Hamarat 'ın eşi Emir Şaşmaz ilgi odağı oldu. İşte Benim Stilim yeni yarışmacılarının tanıtıldığı gecede kim kazandı sorusunun yanıtı için SMS oylamasına gidildi.

İşte Benim Stilim yarışmasında birinciliğin adaylarından Emel Özkızıltaş jüriden övgüler aldı. Jüri oy veremediği için sözleri sadece SMS oylamasına katılanlar üzerinde etkili oldu. Final gecesinde performanslar banttan yayınlanırken kazanan ismin açıklandığı anlar canlı yayınla ekrana geldi. İşte Benim Stilim jürisi tam kadro yayında yer alırken stüdyoda doluydu.

İşte Benim Stilim'in Birincisi Emel Özkızıltaş Oldu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Benim Stilim'de Nihal Çiğdem Kavgası

İşte Benim Stilim'de Nihal Çiğdem Kavgası

İşte Benim Stilim'in kulisinde röportaj veren Nihal, yarışmaya dün katılan Çiğdem için ' Yeni gelen arkadaşı sevmedim ' yorumunu yaptı. Nihal'in ardından ise Çiğdem röportaj verdi. Kendisiyle röportaj yapılırken Nihal'in araya girmesine sinirlenen Çidem, programın kulisini görüntüleyen Gizem Gürler'e patladı. Ardından Nihal'in kendisine saygılı olması gerektiğini söyleyeren Çiğdem,...
  2. Emel Özkızıltaş Kimdir ? Nerelidir ?

Emel Özkızıltaş Kimdir ? Nerelidir ?

Show Tv’nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışması bu sezona Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in Jüriliğini yapmaya Tv8 de devam ediyor. Yeni bölüm yarışmacılarını tanıtmaya devam ediyoruz. Emel Özkızıltaş’ı kimdir? 27 yaşında olan yarışmacı kabin memurluğu yapıyorken yarışmaya katılabilmek için işinden çıkmış. Tarzıma güveniyorum diyen Emel...
  3. İşte Benim Stilim'de Neda Poursaeid Elenen İsim Oldu !

İşte Benim Stilim'de Neda Poursaeid Elenen İsim Oldu !

TV8’in sevilen yarışması Bu Stil Benimde Kim elendi? eleme gecesi ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri üyeliğini üstlendiği Bu Stil Benim de Kim elendi? Bu Stil Benim eleme gecesinde neler yaşandı? Bu Stil Benim eleme gecesi ile ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde… Ekranların fenomen haline dönüşen yapımı Bu Stil Benim 3. Sezonu ile nefes...
  4. İşte Benim Stilim'de Tümay Tali Elendi !

İşte Benim Stilim'de Tümay Tali Elendi !

Işın Karaca'nın şarkılarıyla katıldığı İşte Benim Stilim 8 Mayıs Eleme Gecesi'nde yarışmacılar yerli ve yabancı ikonları canlandırdılar. Haftalardır tartışmaların hedefindeki isim olan Tümay Tali bu gece Emel Sayın'ı canlandırdı. Durumu kritik olan ve bugün yarışmada elenmek istediğini söyleyen Tümay yarışmacılardan eleştiri almaya devam etti. TÜMAY TALİ NASIL ELENDİ? Tartışma ve...
  5. Didem Akın İşte Benim Stilim'in Elenen Yarışmacısı Oldu

Didem Akın İşte Benim Stilim'in Elenen Yarışmacısı Oldu

Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le İşte Benim Stilim’e bu hafta Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu konuk jüri olarak katıldı Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu, haftanın konseptine uygun giyinmeye çalışan yarışmacılara yorumlar yaparken, Reyhan Karaca, Emir ve Gülçin Ergül seslendireceği şarkılar ile izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıı. Bu haftaki konsept;...

Sayfayı Paylaş