gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

işte Beyyazzz show

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şovmen Beyaz'ın dünki programına kuşlar saldııi yaptı galiba.......

NE YAPTIN BEYAZ!
    BEYAZIT ÖZTÜRK PROGRAMINDA BİR AKSİYON YAPMAK İSTEDİ AMA STÜDYONUN ALTI ÜSTÜNE GELDİ...

Beyaz'ın Kanal D'deki programının dün akşamki bölümünün konukları Kadir Çöpdemir, Keremcem ve Sıla'ydı.

Programın ilerleyen dakikalarında Beyaz, 'Bugün Dünya Kuş Tüyü Yastıkla Kavga Etme Günü' olduğunu söyleyerek konuklarının eline içi kuş tüyü ile dolu yastıkları verdi. Bir anda bembeyaz olan stüdyoda işler o andan itibaren karıştı.

Çünkü yalnızca program konuklarının değil, stüdyodaki konukların ellerinde de kuş tüyü yastıklar vardı. Herkes bir anda yastıkları çıkarıp sallamaya başladı.

Stüdyonun her tarafı kuş tüyleriyle kaplandı. Bir kaç dakika süren bu yastık savaşından sonra ise Beyaz, stüdyoda sükuneti sağlamakta hayli zorlandı.

Kadir Çöpdemir, bu hengame sırasında 'Ne yaptığının farkında değilsin Beyaz' diyerek Beyaz'ı uyarmaya çalıştı ama iş işten geçmişti.

Aksiyonun keyfini çıkaran stüdyodaki konukların üstü başı kuş tüyü ile kaplandı. Bembeyaz tüylerin havada uçuşması ve yaşanan kargaşa ortamı bir türlü bitmek bilmedi.

İzleyicilerini sık sık 'Arkadaşlar, sessizlik, program devam ediyor, bir dakika' diyerek uyarmaya çalışan Beyaz, bir hayli zor anlar yaşadı.

Olayın kargaşaya yol açması ve tüylerin her yere saçılması karşısında Beyaz, 'Şu anda büyük bir hata yaptığımızın farkındayım. Bu ne hal ya? Bu nedir ya? Hata yaptım! Gerçekten de programın sonunda yapmamız gerekiyordu' diyerek hem olanlara güldü hem de kontrolü sağlamak için bir hayli uğraştı.

Stüdyodakileri susturmakta zorlanan Beyaz'ın yardımına ise Kadir Çöpdemir koştu ve 'La bi susun Allah için ya! Bi susun ya!' diyerek bağırmaya başladı. Beyaz da 'Ben yapamadım sen yaptın' diyerek Çöpdemir'i öpüp teşekkür etti.

Olayı tiye alan Beyaz, bir ara stüdyonun ortasında kuş tüylerinin içine oturdu ve 'İnsanın şurda bir yumurtlayası geliyor' diyerek işi iyice espriye vurdu.

Program, her yerde uçuşan tüyler ve kıyafetleri, saçları tüye bulanmış konukların komik görüntüleriyle devam etti. Stüdyodaki konuklar ise işi iyice tiye alarak tüyler içinde yuvarlanıp kameraya çeşitli pozlar vermeyi de ihmal etmediler...

Son düzenleme: 4 Nisan 2009
işte Beyyazzz show konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj show

Makyaj show

show makyajları show makyajı şov makyajları şov makyajı makyaj http://www.youtube.com/watch?v=W4I-QR48f88
  2. Moda Show

Moda Show

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Arıza Show Best Fm

Arıza Show Best Fm

best fm selçuk parasayar arıza show best fm selçuk arıza show şov Selçuk Parasayar resmi diye biliyorum inşallah odur ekliyorum arkadaşlarım. İlgi alanları : para kızlar radyo vs :) facebooktan gördüm Selçuk sakın kızma :D Müslüm baba fanatiği, güzel söz yazarı, ( ve hikayeee ohhhhhhhhhh ) :D:D Hafta içi hergün arıza'da çıkıyor. Komik Adam :D:D Buda Rıza Esendemir kardeşimizin resmi İşte...
  4. Efendy Show Theatre

Efendy Show Theatre

0212 232 92 92 Yer : Maslak Adres : Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi Girişi, Nurol Plaza, Maslak Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Hem gece kulübü, hem restoran hem de gösteri merkezi olarak çok amaçlı hizmet veren Efendy Show Theatre, Cuma ve Cumartesi günleri 20.30-01.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Zemin katında bulunan 350 kişi kapasiteli...
  5. Kahramanlar dizisi ( show tv)

Kahramanlar dizisi ( show tv)

Med Yapım yeni bir dizi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Acil Servis dizisinden şimdilik vazgeçen ekip, Kutsi’nin başrolünü oynayacağı “Kahramanlar” dizisi ile kasım ayında Show tv’de olacak. Yönetmenliğini Merve Girgin’in, senaristliğini Gökhan Horzum ve Murat Koca’nın üstlendiği “Kahramanlar”ın başrollerini Kutsi, Arda Esen, Ebru Gürsoy, Didem İnselel, Nihat Alptuğ...

Sayfayı Paylaş