gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte biz o gün tükeneceğiz..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

İşte biz o gün tükeneceğiz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeği çıldırtmak bizim işimiz

Erkeği çıldırtmak bizim işimiz

Hatunlarin erkekleri avuçlarinda oynatmak için programlanmis bir toplumsal bilinçaltlari var. Bu kurallar her hatuna kadinlik hormonlariyla birlikte geçiyor, genetik olarak devam ediyor. Kadin genlerindeki kodlarin sifrelerini çözdügünüzde karsiniza çikan liste söyle: 1. Asla gerçekten düsündügün seyi söyleme. Asla! 2. Her zaman anlasilmaz ol. 3. Aylar evvel tartisilmis bir konuyu...
  2. Yeliz - O Günler (2oo8)

Yeliz - O Günler (2oo8)

tokatlı yeliz tokatli yeliz o günler ellik tokatlı Yeliz - O Günler Yeliz - Babam Yeliz - On Sekizlik Kiz Gibi Yöre Yeliz - Sivasliymis Yeliz - Tokat Dedikleri Yeliz - Gelin Yeliz - Gelmeyeninde Yeliz - Güpür Yeliz - Hos Geldin Yeliz - Anahtarin Bagini Yeliz - Bizim Eller Yeliz - Ellik Yeliz - Agaclarda Kestana Yeliz - Bende Gelecem Yeliz - Sevecegim Baska Yar
  3. ahh o günler...

ahh o günler...

sevgili melekler ''o güne geri dönmeyi çok isterdim'' dediğiniz an hangisi söyleyin bakalım ;)
  4. işte bizim alyans'ımız...

işte bizim alyans'ımız...

Melekler sizinle paylaşmak istedim sadece.. Umarım rahatsız etmedim..=) :yumurta: Yukardaki bizim yüzüğümüz .... Şunlarda çok hoşuma gitti paylaşayım dedim...:) Şuna bayılıyorum yaa(alttakine)... bizim burda billboard larda çıkmışştı hemen fotgrafını çekmiştim... Altınbaş DESTAN arkadaşlar...(merak edenlere..)

Sayfayı Paylaş