gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Bosnalı Hürrem ve Kanuni !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bosnalı hürrem ve kanuni hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl sadece ülkemizde değil diğer ülkelerde de ilgişyle izleniyor. Yurtdışında da ilgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisi Bosna'da bir yarışma yapılmasına sebep olmuş. Hürrem ve Kanuni 'nin benzerlerini arayan kanal kendilerine yollanan yüzlerce fotodan en çok benzeyenleri seçmiş :D:D

Tesanj kentinde oturan Alan Alicic ‘Kanuni Sultan Süleyman’a, Saraybosnalı Sabina Panjeta ise ‘Hürrem Sultan’a en fazla benzeyen isim olarak Boğaziçi’nde 2 günlük yeni yıl tatili kazandı.
    hürriyet

İşte Bosnalı Hürrem ve Kanuni ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

hürrem sultan güzelmiydi hürremin konuşma tarzı hürremin konuşmaları hürrem konuşmaları muhteşem yüzyıl sultan konuşması Fragmanları olsun oyuncu kadrosu olsun çok fazla ilgimi çeken bir dizi oldu.Sabırsızlıkla başlamasını bekliyorum.Bakalım fragmanları kadar güzel mi. Ayrıca Hürrem Sultan rolü için yapımcı uzun uzun araştırma yapmış.8 ay süren araştırmaların sonunda rol, Almanya'da birçok...
  2. Kanuni ve Hürrem Sultanın Aşkı

Kanuni ve Hürrem Sultanın Aşkı

hürrem sultan hürrem sultanın resimleri sultanın resmi sultan fotoğrafları gercek resmi Muhteşem Yüzyıl dizisi başladı ama, şimdiden protestolarda hat safhada.. Bende merak edip bu aşkı araştırdım.. İşte güzel bir mektupla ekli alıntı.. Ülkeler fatihi Kanuni Sultan Süleyman'ın gönlünü ı Hürrem Sultan fethetti. Muhteşem Süleyman' ın Hürrem Sultan'a aşkı sevgili karısının kolları ve...
  3. 4.Bölümde Kanuninin Hürreme Okuduğu Şiir

4.Bölümde Kanuninin Hürreme Okuduğu Şiir

muhteşem yüzyılda okunan şiir muhteşem yüzyılda okunan şiirler yüzyıl kanuninin hürreme okuduğu şiir muhibbi şiirleri yüzyıl kanuni nin şiirleri Muhteşem yüzyıl dizisinin 4.cü bölümünde Kanuni'nin Hürrem'e okuduğu aşk dolu satırlardan oluşan şiirin sözlerini sizlerle paylaşıyorum. Nihayet gözüm gördü gönlüm sevdi Bunlar suçsa gel öldür Allahtan hep şehitlik isterdim Allaha şükürler olsunki...
  4. Muhteşem Yüzyılda Kanuninin Hürreme söylediği aşk şiirlerini yazarmısınız

Muhteşem Yüzyılda Kanuninin Hürreme söylediği aşk şiirlerini yazarmısınız

Merhaba.Bugün sevgililer günü biliyorsunuz.Kanuni de Hürremine çok güzel şiirler okuyor hep.Lütfen o şiirleri bu sayfadan paylaşabilirmisiniz?
  5. Kanuniden sonra Hürremin hangi oğlu tahta çıktı?

Kanuniden sonra Hürremin hangi oğlu tahta çıktı?

Hürrem Kanuninin ölümünden sonra hangi oğlunu tahta çıkardı. Malum 3 oğlu var. Saltanat hangisine geçti?

Sayfayı Paylaş