gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İşte bu bizim hikayemiz

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. Eternity

Eternity Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İşte bu bizim hikayemiz
    cok güzel tessekürler

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

emeğine sağlık pasiiiim

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

emegıne saglık canım benımmm

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım benim emeğine sağlık güzel olmuş

6. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğinize sağlık.

İşte bu bizim hikayemiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Bizim Hikayemiz

Coşkun Sabah - Bizim Hikayemiz

Seni gördüğüm o günden beri Kalbim perişan gönlüm bir deli Sana yazdım beni anlatan Aşkımla dolu bu sözlerimi İşte bu bizim hikayemiz Öyle saf öyle temiz Kenetlenmiş ayrılamaz Kalbimizde ellerimiz Kanımda canımda dört yanımda Senden başka hiçkimse olmasın Bir gün dönsen yeter bana Gözlerim yolda kalmasın Olmayacak bir duamıydı bu Allahım bana revamıydı bu Yoksa hemen sonu gelecek Acıyla...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Bizim Hikayemiz

Cengiz Kurtoğlu - Bizim Hikayemiz

Seni gördüğüm o günden beri Kalbim perişan gönlüm bir deli Sana yazdım beni anlatan Aşkımla dolu bu sözlerimi İşte bu bizim hikayemiz Öyle saf öyle temiz Kenetlenmiş ayrılamaz Kalbimizde ellerimiz Kanımda canımda dört yanımda Senden başka hiçkimse olmasın Bir gün dönsen yeter bana Gözlerim yolda kalmasın Olmayacak bir dua mıydı bu Allah'ım bana reva mıydı bu Yoksa hemen sonu gelecek...
  3. buda benim hikayem

buda benim hikayem

enset hikayeler hikayem özel hikayem enset hikaye ensethikayeler ilk bebeğim oğlumdan başlayayım ilk beş ayını mide bulantılarıyla geçirsemde iyi bir hamilelikti 20 kilo almıştım ve o kavuşma günü geldi 28.11.2005 saat 9 da hastanede olun dediler sezeryanla alınacak 11 de beni ameliyat haneye götürüyolar eşim kapıya kadar benimle geldi bi çizgi var orta yerde ordan öteye gecemiyolar ben...
  4. bu vatan bizim işte tapusu!!!!

bu vatan bizim işte tapusu!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin

Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin

Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin, Sinir hikayeleri, Sinirle ilgili, üzüntülü Mesajlar, Hikaye Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye götürmüş. Doktor,...

Sayfayı Paylaş