gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İşte Bu da Amerika'nın Geri Zekalısı!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Geri zekalı Amerikalı Evindeki Noel Çamını daha doğal olsun diye gerçek mumlar yakarak süslemeye kalktı 2 milyon dolarlık villasınıda beraber yaktı. ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, bir ailenin noel ağaçlarını gerçek mumla süslemesi sonucu, çıkan yangında 2,3 milyon Dolar hasar meydana geldi. Los Angeles itfaiye yetkililerine göre yangın, noel ağacına yerleştirilen mumların yakılması ve ağacın alev almasıyla çıktı.
    Yetkililer, Los Angeles'ın lüks semtlerinden Newport Beach'te çıkan yangında kimsenin yaralanmadığını, ancak, ailenin 330 metrekarelik yeni restore edilmiş evlerinin yanıp kül olduğunu söylediler.
    İtfaiye yetkilileri, alevlere yol açabilecek nesnelerin çam ağaçlarına bir metreden fazla yaklaştırılmaması gerektiği uyarısında bulunarak, yangının bu ağaçların ne kadar çabuk parladığına bir misâl olduğunu belirttiler.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: İşte Bu da Amerika'nın Geri Zekalısı!
    sivri zekalı herif :haha:

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hakikatten yaa.. O kadar para var ama zeka ihtiyacının yanında solda sıfır kalmış...

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

emeğine sağlık almim :kiss:

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    dünyada manyak mı az aha işte bi tane daha iki mum için kocaaa evi yakmış salak

İşte Bu da Amerika'nın Geri Zekalısı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve İşte Bu da Erkeklerin Sarkısıı

Ve İşte Bu da Erkeklerin Sarkısıı

İyi ki doğdum Gördün mü 25 oldum Kıllandım, akıllandım Bir de bıyık bıraktım Cakamı atıyorum İyi ki doğdum Hovarda bir adam oldum Hatunların peşinde Aklım hep bu işlerde Sınırı zorluyorum Kalamam kapalı tribünde O zaman neşesi neresinde Koysalar önüme telleride Sahaya da inerim, söverimde Marlborom var en zor günümde Nefeslendim rahatladım bende Deseler zararlı bu meret de...
  2. işte amerika'nın en iyi uzmanlarının hazırladığı besin reçetesi

işte amerika'nın en iyi uzmanlarının hazırladığı besin reçetesi

Sağlık en büyük varlıktır.Kaybetmek istemiyorsanız beslenmenize çok dikkat etmelisiniz.Ne yiyeyim diyorsanız İşte Amerika'nın en iyi uzmanlarının hazırladığı besin reçetesi: Kalbi koruyor * BADEM: Her gün, bir çay fincanın yarısını dolduracak miktarda, yani 30 gram badem yemeyi ihmal etmeyin. Omega-3 asitli yağları açısından oldukça zengin bir besin olan badem, kandaki kötü kolesterol (LDL)...
  3. işte bu!

işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)
  4. İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

Ünlü Erkeklerin Oje Modası Hollywood Erkek Oyuncularının Oje Modası Buda mı olacaktı artık demek geldi içimden ..Yok artık yahuuu:S Eee başka neler olacak merak ediyorum aynı zamanda tedirgin de oluyorum...Dünya nereye gidiyor...Oje artık erkeklerin dünyasına girmiş bulunmakta...İşte Hollywood erkek oyuncularının ojeye sardığı merak...İşte bu ojeleri de paylaşıyorum belki hollywood lu...

Sayfayı Paylaş