İşte bu dansçıdan bir kaç figür kapabilirsiniz.

Konu, 'Dans Öğreniyorum' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

hip hop dans figürleri dans figürleri öğren pop popping dansı öğren Dans öğrenmek istiyorum yavaş gösterseler bilirim diyen arkadaşlarımız için bu dans öğretisi videosunun hem yararlı hemde keyifli olacağı kanısındayım. Bakalım belki bir iki figür kapabilirsiniz :D

1.BÖLÜM HİP HOP ÖĞRETİSİ VİDEOSU
    YouTube - Hip Hop Dance Street III: Routine 1

Buda ikinci bölüm arkadaşlarım bakalım öğrenelim :)

2.BÖLÜM HİP HOP ÖĞRETİSİ
    YouTube - Hip Hop Dance Street III: Routine 2

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Teşekkürler adminim

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

çok kötüydü
    yapamıyorum gittikçe umudumu kesmeye başladım

4. ecche

ecche Yeni Üye

teşekkürler :)

5. xxASYAxx

xxASYAxx Yeni Üye

teşekker ederim ADMİN ellerine sağlık cnm bnm

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süperr

ya süper gerççekten br çok fgür öğrendim :):):)

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok teşekkürler bu çok yararlı.Ancak..Poping gibi danslar için yokmu bi video teknoda olabilir :))
    Acaba rica etsem bulabilir misin admin :) [ bu arada ynede ellerine sağlık ]

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence süper ben bir iki figür kaptım sanki

9. hip hop çı

hip hop çı Forum Okuru

saol yaaa
    çok süper

10. bussraa

bussraa Forum Okuru

dans kursuna gtmelıyım galıbaa :D :D

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bütün hareketleri yapabildim ve ilk başta zorlndım sonrdaan kolay geldi herkese tavsiye ederim :)

12. kallimero

kallimero Forum Okuru

çoook güzel figürler var ;)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben dans öğrencisiyim ve bunlar bana çok kolay geliyor her tür dansı yapabildiğim için zor değil.

14. kiss meleği

kiss meleği Forum Okuru

ya sessiz dinlemek zorunda kaldım

15. dansçı melek

dansçı melek Forum Okuru

Teşekkür ederim gerçekten umutsuz gibi duruyodum ama değilmiş çok çok teşekkürler

İşte bu dansçıdan bir kaç figür kapabilirsiniz. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. işte geldim burdayım ben bu işte ustayım

işte geldim burdayım ben bu işte ustayım slm ahali ben geldim zaten burdaydımda hepinize bi slm verim dediydim;) meleklermekani tüm meleklere hayırlı uğurlu olsun ;) hepinize keyifli paylaşımlar ve kucak dolusu sevgi ve saygı yolluyorum;)
  2. Aşk Işte...

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Iste ask bu

4. İşte şıklık,işte tarz ve işte Japon giyim 2009

japon giyim japon giyim tarzı tarz giyimler markaları siteleri Hanım hanımcık ve çok şık giyim tarzlarıyla bizlerden tam not alan japonlar; yepyeni modelleriyle yine sizlerle.İşte o güzel giyimler;
  5. eh işte

selam canlar her erkeğin nasıl askerlık anıları var ise bız bayanlarında mutlaka bır hamılelık anısı vardır kımımızın ıyı kımımızın kotu neyse bende 8 aylık bır erkek annesıyım hamılelığım çok guzel bır ortamda suruordu eşim aılem heo el ustunde tuttu hamıleleğim mıde bulantısı ve yemek yıyememe ile gectı ilk 3 ay kotuydu annemde kaldım hep gel gelelım tek yardımcım annemın ayagı kırıldı :(...
  6. işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)
  7. İşte Gelecek İPhone5! İşte Gelecek İPhone5!

Henüz Apple tarafından iPhone 5'in adı dahi telafuz edilmiş değil; ancak şirkete yakın kaynaklar ve bu konuda tahmin yürütenler, telefonun iskeletini oluşturdu bile. İşte birbirinden ilginç iPhone 5 tasarımları.. İPhone5'i Görmek İçin Tıklayın
  8. İşte Mehmet Erdem İşte Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur sözleri Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur şarkısı sözü Sevgili melekler, az önce Dünya Dönüyor adlı şarkısının sözlerini paylaştığımız Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur sözleri ile bu kez karşınızdayız.. :) Nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim...
  9. Tığ işi minyatür figür örnekleri

Hobi olarak örgüyü seçen hanımlar çok iyi bilir ki becerileri belli bir seviyeye ulaştıktan sonra sürekli yeni modeller yeni figürler yapmak istenir. Bu kendinle yaptığınız tatlı bir rekabet gibi de düşünülebilir. Silvia Sugasti adlı örgü tutkunu da tığ işi örgü konusunda kendini aşıp sıradan kazak, hırka, eldive, bere vb. şeyleri geçip sevimli minyatür figürler yapmış. Her biri en fazla bir...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. dans hareketleri resimli anlatım

,
  2. pop dans figürleri

,
  3. hip hop dans hareketleri resimli anlatım

,
  4. kolay dans figürleri,
  5. pop dans hareketleri,
  6. sokak dansı hareketleri,
  7. dans figürleri resimli,