gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

İşte bu Evlilik Protokolüdür

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Sizce böyle bir evlilik yürürmü Meleklerim :D:D:D

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yuh be kardeşim bu sırf erkekler üzüerine kurulmuş kurallar...ben şahsen böle bi evliliği asla kabul etmem...:zuha:

İşte bu Evlilik Protokolüdür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eVliLİk bUMudr BU dur :)

eVliLİk bUMudr BU dur :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Evlilik iste bu...

Evlilik iste bu...

Önce: Seninle Rüyada gibiyim... Sonra: Bu evlilik tam bir kabus... Önce: Çiskeyk,kapuçino,ekspresso... Sonra: Çay,simit,ayran,soğanla-söğen... Önce: Boğazda balık, Etilerde ıstakoz... Sonra: Evde hamsi buğalama, balkonda köfte mangal... Önce: Para Su gibi akar... Sonra: Damlaya damlaya Göl olur... Önce: Aşkım gözü kördür,kör... Sonra: Kocam bakarkör, karım nankör Önce: Nefis kesicisin...
  3. bu evlilik saglikli bi evlilikmi?

bu evlilik saglikli bi evlilikmi?

arkadaslar bi cogunuz benim esimle olan sorunlarimi biliyorsunuz okumussunuzdur 1hafta önce gene bir tartisma yasadik ama bu kez cok büyük oldu ben artik dayanamadim sinir kirizi gecirdim kavga sebebini söyleyim (ben cocuklari parka götürmek istiyormusum, makyaj yapiyormusum, arkadasima gitmek istiyormusum (haftada 1kere) süsleniyormusum evin icinde bile süslüymüsüm) evet kavga sebebi bu cok...
  4. işte bu!

işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)
  5. Evlilik trepisi işe yarar mı

Evlilik trepisi işe yarar mı

evlilik trepisi işe yarıyor mu evlilik terapisi aile terapisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Evlilik sorumluluk demektir ki evlilikte özveride bulunmak gerekir. Çünkü mutlu evliliğe giden yollar bundan geçer. Evliliğin ilk günleri sorunların yaşanması normal olan birşeydir ki bu sorunlar o ilk günlerde çözüm bulmazda uzarsa işte o zaman evlilik sorunları ciddi bir boyutta büyümeye...

Sayfayı Paylaş