gebe
  1. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

işte bu!

Konu, 'Deneme Odası' kısmında megara tarafından paylaşıldı.

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ama artık buradasın canım aramıza hoşgeldin her türlü yardım için buradayım aramızda iyi vakit gecireceğini ve cok memnun kalacagına emin olabilirsin aramıza hoşgeldin taze meliş...

3. Nur___

Nur___ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    H.gldin aramızza :)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

5. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hos geldiniz aramıza:)

işte bu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dostluk Bu İşte

Dostluk Bu İşte

Bir gün cephede göz gözü görmüyor.Siperde bir asker en iyi arkadaşının meydanda düştüğünü görmüş.Komutana gidip arkadaşımı alabilirmiyim demiş.Komutan olmaz o zaten çoktan ölmüştür diye reddetmiş.Asker ısrar edince komutan razı olmuş.Asker nasıl olduysa arkadaşını sırtlayıp sipere getirmiş.Komutan demişki: Bak sana demiştim arkadaşın çoktan ölmüş.Oraya gittiğine değmedi.Asker demişki:...
  2. İşte HAYVAN Dostluğu Budur

İşte HAYVAN Dostluğu Budur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu nasıl iş?..

Bu nasıl iş?..

Burası Genç Anneler Okulu değil, tıpkı diğerleri gibi bir lise sadece. Ancak liseyi sıradan kılmayan bir durum var, bu da burada okuyan kızların çoğunun gebe kalması. ABD’nin Chicago eyaletindeki Robeson Koleji yetkilileri okuldaki hamilelik sayısının bu kadar fazla olması nedeniyle endişeli. Okulda okuyan 800 kızdan 115’inin hamile olması, herkesi harekete geçirdi. Okul Müdürü Gerald...
  4. işte aşk budur...........

işte aşk budur...........

Rüzgara karşı alıp yelkenleri,açılma vaktin gelmiştir denize.Bilirsin ki ne fırtınalar,ne deli dalgalar beklemektedir seni.Korkarsın,terk edemezsin limanı,bir köşesine sığınırsın.Kabullenmesen de artik aşk bitmiştir...........İste SON budur...........İçin hep hüzün doludur,bir turlu kabullenmezsin bittiğini.Gözlerinin ...içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin.O sözler hiç çıkmayacak o...

Sayfayı Paylaş