gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

işte budur manzara

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

işte budur manzara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manzara

Manzara

Rüyada manzara görmek başarılı ve saygı sahibi olacağınız anlamında dır. Güzel manzaralı bir yerde durmak, başarılı ve itibar sahibi olacağınız anlamına gelir. Sıkıcı, tatsız olayların geride kalacağını ve huzurlu günlerin yaklaştığına işarettir. Manzara ne kadar güzel ise kişinin umutları gerçekleşecek ve mutluluğa erişecek demektir.Rüyada görülen manzara, hastaliga isarettir. Bazi tabirciler...
  2. bu manzara resimleri insanı huzura boğar

bu manzara resimleri insanı huzura boğar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İşte bu Evlilik Protokolüdür

İşte bu Evlilik Protokolüdür

Sizce böyle bir evlilik yürürmü Meleklerim :D:D:D
  4. ayaktaki şıklık işte bu !!!

ayaktaki şıklık işte bu !!!

yıllardır modası geçmeyen bişey var mı diye sorsalar topuklu ayakkabı derim kesinlikle .Babaannemin ninemin zamanında da modaydı şimdide moda :) tam bir bayan klasiği bence kadınlara çok yakışıyor giyebilen ve tasıyabilen için harika modeller var işte bazıları..............
  5. işte bu!

işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)

Sayfayı Paylaş