İşte Bülent Ersoy'un makyajsız hali

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
İşte Bülent Ersoy'un makyajsız hali
sanatçıların makyajsız hali sanatçıların makyajsız yüzleri erkek hali bülent ersoyun erkek bülent ersoy

Hep koyu makyajıyla gördüğünüz Bülent Ersoy'u buyrun bir de makyajsız görün...

19 Ocak 2008 22:48Ekranların koyu makyajlı sert ismi Bülent Ersoy'un makyajsız hali görenleri şaşırttı.

Sanal alemde posta kutularında gezen bu fotoğraf sizi de çok şaşırtacak..

Ce: İşte Bülent Ersoy'un makyajsız hali

ööö one..bellikiyüzünde nur kalmamış..töbeeeeeee

ay bu kişi erkek miymiş neymiş arkadaşlarım öle diyodu..!
kadıının(erkek mi desem ne??)yüzünde meymenet kalmamış...!bu şeyin evinde çalışan biri olmak istemzdim(allahım koru sen bizi böle insanlardan..!)

Moderatör tarafında düzenlendi:

bismillahirahmanirahim annecim bune kim bu hangi gezegenden ay kortum gece gece tövbe tövbe

Allahın yarattıklarını bozanlar ibretlik oluyorlar..şükür yarabbim halime kendimi bazen çirkin bulurum ama bu kadar kötü değilim...

aman allahım onunla evlenene şaşıyorum zaten allahım güçüne gitmesin İGRENÇ:tsk:

Yapılan yorumlara üzüldüm doğrusu, tabi ki herkesin fikrine saygı duymak gerekir ama unutmayın ki eleştirdiğimiz kişi bir insan cinsiyetinin yada seçiminin hiç bir önemi yok o bir insan...Onunda duyguları var ki böyle olmayı seçmiş o da isterdi çocuk doğursun, anne olsun bir aşk yaşadığında hayranlarıda dahil olmak üzere tüm TÜRKİYE yaşadığı aşkın gerçek olduğuna inansın belki buna kendide dahildir...Sanat dünyasında bir çok kişinin makyajsız hali böyledir bu gerçek sıradan hayattada böyledir biz kadınlar şunu adımız gibi biliriz ki fazla makyaj cilde hiçde iyi gelmez ama makyajdanda vazgeçemeyiz...

Bülen Ersoy TÜRKİYE'nin önde gelen en büyük sanatçılarından biridir ve yine altını çizerek tekrarlıyorum ki ben kendisinin hayranı değilim sadece bir insan olarak onun böyle ağır eleştirilmesinden acı duydum...

Sizlerden bir insan olarak ricam lütfen Bülent Ersoy'un bir insan olduğunu ve duyguları olduğunu ve hepimiz gibi hayalleri olduğunu unutmayalım ve lütfen özel kişisel ağır eleştirilerde bulunmıyalım...

dip not: Bülent Ersoy ciddende makyajsız çok çirkinmiş özelliklede kalın dudaklarını dahada kalınlaştırması pek hoş durmamış ki ben zaten oldum olası kalın dudakların çerçevelenmesinden pekde haz etmem yakıştırmıyorum bayanlara:D:D

hepinize saygılar RüYaM :)

Geri