gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Bülent Ersoy'un makyajsız hali

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sanatçıların makyajsız hali sanatçıların makyajsız yüzleri erkek hali bülent ersoyun erkek bülent ersoy [​IMG]
    Hep koyu makyajıyla gördüğünüz Bülent Ersoy'u buyrun bir de makyajsız görün...

19 Ocak 2008 22:48Ekranların koyu makyajlı sert ismi Bülent Ersoy'un makyajsız hali görenleri şaşırttı.

Sanal alemde posta kutularında gezen bu fotoğraf sizi de çok şaşırtacak..

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: İşte Bülent Ersoy'un makyajsız hali
    ay inanmıyorum dehşet bir görüntü bu

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ööö one..bellikiyüzünde nur kalmamış..töbeeeeeee

4. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

ay bu kişi erkek miymiş neymiş arkadaşlarım öle diyodu..!
    kadıının(erkek mi desem ne??)yüzünde meymenet kalmamış...!bu şeyin evinde çalışan biri olmak istemzdim(allahım koru sen bizi böle insanlardan..!)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Ocak 2008
  5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    bismillahirahmanirahim annecim bune kim bu hangi gezegenden ay kortum gece gece tövbe tövbe

6. zuzus:)

zuzus:) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ay one öyle yaaaaaaaa

7. kırçiçeği

kırçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allahın yarattıklarını bozanlar ibretlik oluyorlar..şükür yarabbim halime kendimi bazen çirkin bulurum ama bu kadar kötü değilim...

8. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aman allahım onunla evlenene şaşıyorum zaten allahım güçüne gitmesin İGRENÇ:tsk:

9. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

solenıcek bı laf yok vallaaa bukadarını beklemıyodummm

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yapılan yorumlara üzüldüm doğrusu, tabi ki herkesin fikrine saygı duymak gerekir ama unutmayın ki eleştirdiğimiz kişi bir insan cinsiyetinin yada seçiminin hiç bir önemi yok o bir insan...Onunda duyguları var ki böyle olmayı seçmiş o da isterdi çocuk doğursun, anne olsun bir aşk yaşadığında hayranlarıda dahil olmak üzere tüm TÜRKİYE yaşadığı aşkın gerçek olduğuna inansın belki buna kendide dahildir...Sanat dünyasında bir çok kişinin makyajsız hali böyledir bu gerçek sıradan hayattada böyledir biz kadınlar şunu adımız gibi biliriz ki fazla makyaj cilde hiçde iyi gelmez ama makyajdanda vazgeçemeyiz...

Bülen Ersoy TÜRKİYE'nin önde gelen en büyük sanatçılarından biridir ve yine altını çizerek tekrarlıyorum ki ben kendisinin hayranı değilim sadece bir insan olarak onun böyle ağır eleştirilmesinden acı duydum...

Sizlerden bir insan olarak ricam lütfen Bülent Ersoy'un bir insan olduğunu ve duyguları olduğunu ve hepimiz gibi hayalleri olduğunu unutmayalım ve lütfen özel kişisel ağır eleştirilerde bulunmıyalım...

dip not: Bülent Ersoy ciddende makyajsız çok çirkinmiş özelliklede kalın dudaklarını dahada kalınlaştırması pek hoş durmamış ki ben zaten oldum olası kalın dudakların çerçevelenmesinden pekde haz etmem yakıştırmıyorum bayanlara:D:D

hepinize saygılar ***** :)

11. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Tasvip etmiyorum ama yorum da yapmıyorum. Sen de haklısın *****, herkesin bir şekilde tercihleri ve bu tercihlerin getirdiği bir yaşam şekli var. Bana iğreti gelse de benim yapabileceğim veya değiştirebileceğim birşey yok. Allah herkesin yolunu açık etsin....

12. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

teşekür ederiz rüyacım evet sonuçta bülent ersoyda bi insan ağır eleştiriyi hak etmiyo her ünlü makyajsız aynen böyle gerçek yüzlerini görmek için yüzlerindeki makyajı kazımak gerekli sonuçta sahne makyajı çok ağır ve sanatçılarda yapmak zorunda buda ciltlerini mahvediyo işte böyle

13. scarer

scarer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gece rüyamda görsem korkarım:D

14. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bence yine onuda allah yarattı bu açıklamamın rüyamın msj bi alakası ok tek bi şe diecem allah verdiği sıfattan ayırmasınkimin ne olacağı belli olmaz

İşte Bülent Ersoy'un makyajsız hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'un eski eşinden çarpıcı açıklamalar 'Bülent makyajsız uyumazdı'

Bülent Ersoy'un eski eşinden çarpıcı açıklamalar 'Bülent makyajsız uyumazdı'

BİRBİRİMİZE YETEMEDİK Bülent Ersoy ile birlikteyken repertuarım hazırdı fakat boşandıktan sonra albüm çıkartamadım. Bülent Ersoy’un albümümü engellediği söyleniyor, beni engellemedi. Ayrıca Bülent Hanım bana albüm yapmadı diye boşanmadım. Albüm yapsın diye evlenmedim ki. Bülent hanımla artık birbirimize yetemediğimiz ve güvenemediğimiz için yollarımızı ayırdık. İkimiz içinde hayırlısını...
  2. Bülent Ersoy'un Gelinliği

Bülent Ersoy'un Gelinliği

tanju babacan gelinlik bülent ersoyun modacısı tanju babacan gelinlikleri kımdır gelinlik modelleri Gerçeğinide giyer belki gelinliğin :D BÜLENT Ersoy, Popstar Alaturka’nın ikinci bölümünde gelinlik giyerek herkesi şaşırttı. Ünlü modacı Tanju Babacan’a programda giymek için özel olarak bir gelinlik yaptırtan Ersoy, röportaj tekliflerini kabul etmedi. Bülent Ersoy ile bu sefer...
  3. Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

bülent ersoy, pop, pop şarkıları, pop söyleyecek, pop şarkıları söyledi, yeni şarkıları ve haberleri burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Sevgili Diva Bülent Ersoy, bu sezon bir yenilik yapacak ve pop şarkıları seslendirecek Melek'lerim. Ben merakla bekliyorum vallahi:) Bülent Ersoy’dan pop şarkılarTürk sanat müziğinin dev ismi Bülent Ersoy, 7 Temmuz’da Nahide’de...
  4. Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

bülent ersoy bülent ersoy haberleri bülent ersoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yaklaşık iki ay önce son albümünü çıkaran ve Tarkan'la yaptığı düet ile büyük beğeni toplayan Türk Sanat müziğinin bir numaralı ismi Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Arnavutköy'de görüntülendi. Sevgilisi Berk Yılmaz olmadan tek olarak görüntülenen Bülent Ersoy , kürküyle dikkatleri üzerinde topladı. Bülent...
  5. Bülent Ersoy'un Türbanlı Hali!

Bülent Ersoy'un Türbanlı Hali!

bülent ersoy, bülent ersoyun türbanlı resmi, bülent ersoy haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Bülent Ersoy, dün gece Mevlid Kandili olması sebebiyle programına türban takarak çıktı. Ersoy, semazenlerin eşliğinde ilahiler söyledi. Programın bir bölümünde de konuk şarkıcı Umut Zen Fethullah Gülen'in şiirinden bestelenen Hüzünlü Gurbet adlı şarkıyı seslendirdi. Bülent Ersoy'un da...

Sayfayı Paylaş