gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte burhan

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İşte burhan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakası Burhan Sözleri

Avrupa Yakası Burhan Sözleri

avrupa yakası sözleri avrupa yakasi sözleri burhan burhanın yakası burhan geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil laf laf laf laf hep laf!! Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu? şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn Papucumun...
  2. burhan google

burhan google

Aneaam Gugil Tokyoda Saat? Ne ki Bu? Litfen Ama Noliyy Burda! Okeytoo! Ayuuu ayuuv ?Hey gary, what's goin' on? : Ciko my name is burhan altiiintooop Ciko BaA mi Agliyiin. baa mi uziliin Burasi nie bu gadar garanlik yauw - Nisantasi Cocuklari Koruma Dernegi - Efenim Selam iletiniss - google in Burhaniye © 2007-2008 MixbaL
  3. Burhan Çaçan Alın Yazım

Burhan Çaçan Alın Yazım

burhan çaçan filmleri burhan çaçan allahın varsa dön geri şarkı sözü cacan filimleri burhancacanfilimleri Burhan Çaçan Alın Yazım SANATÇI ADI : Burhan Çaçan ALBÜM ADI : Alın Yazım YIL : ** COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01 Deme Kız 02 Alınyazım 03 Allahın Varsa Dön Geri 04 Delal 05 Ayırma Kardaş 06 İmdat 07 Ananada Inat 08 Bir Kurşun İkimize Yeter 09 Ayrılık ateşten bir ok 10...
  4. Burhan Yıldırım-Burhan Yıldırım Eserleri-Burhan Yıldırım Resim Galerisi

Burhan Yıldırım-Burhan Yıldırım Eserleri-Burhan Yıldırım Resim Galerisi

burhan yıldırım burhan yıldırım ressam facebook ressam Burhan Yıldırıma ait resim galerisi meleklerim, bu resimler benim çok hoşuma gittiği için paylaşmak istedim sizlerle.
  5. Burhan Öcal roman düğününde

Burhan Öcal roman düğününde

burhan öcal, roman düğünü, 2011 haberleri burada arkadaşlar. Uzun yıllardır orkestrasında birlikte çalıştığı, Ümit Adakale'nin roman mahallesinde ki oğlunun sünnet düğününe katılmış Melek'lerim. İşte o haber! KIRKLARELİLİ perküsyon ustası 52 yaşındaki Burhan Öcal, 12 yıldır orkestrasında beraber çalıştı ritimcisi 34 yaşındaki Ümit Adakale’nin Roman Mahallesi’nde 10 yaşındaki oğlu Enez...

Sayfayı Paylaş