gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Cem Yılmaz 'ın Oğlu Kemal Bebek !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; cem yılmazın oğlu kemal bebek haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Cem Yılmaz 'ın geçtiğimiz yaz dünyaya gelen oğlu Kemal bebek herkes tarafından merak ediliyordu. Şimdiye kadar basına resim vermeyen Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti sonunda bebeklerini gün yüzüne çıkardı. İşte detaylar ve Kemal bebek ...

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun 2 Ağustos'ta dünyaya gelen oğullar Kemal bebek ilk kez Posta tarafından görüntülendi. Çift 4 aylık oğullarını da yanlarına alıp Karaköy'deki Bej Restaurant'a yemeğe gitti. Ahu Yağtu yemek çıkışı otomobile bindiğinde oğlunun yüzünü açtı. Böylece Kemal bebek ilk kez objektiflerle tanıştı.

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Allah analı babalı büyütsün. Evlendiğin de Ahu hamileydi bana sanki biraz Cem yılmaz soraki evlendi gibi gelmişti ama inşallah bebek aralarında ki bağı daha çok güçlendirir. dün magazin de izledim cem Yılmaz bir davet de eski esvgilisi ile karşılaşıp sohbet etmiş ve bu duruma eşi inanılmaz trip yapmış haklı olarak...Bir anda davet de Ahu yalnız kalınca eşini eski sevgilisinin yanında sohbet ederlerken görmüş.

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bana kalırsa da bebek zoruna evlendi gibi, inş evlilikleri bozulmaz, hep olan çocuklara oluyor çünkü :S

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sadece çocuk ve çocuklar için bir arada bulunan çiftlerin ilişkilerinden bir hayır gelmez ki öncelikle çiftler birbirleri için bir arada olmalı. Eğer ilişki sağlam değilse zaten çocuklara verebilecek bişey olamaz. Hatta daha kötüye bile gidebilir.

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Evet, insan bebek için evlenmemeli ya da evli kalmamalı ama evlenmeyeceklerse ya da evlilikleri kötü gidiyorsa da bebek de olmamalı, işin bir de bu tarafı var. :S Tabi bu sözler sadece ünlü çiftimize değil, hepimizin kulağına küpe olmalı..

MaWiM bunu beğendi.
İşte Cem Yılmaz 'ın Oğlu Kemal Bebek ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Yılmaz ın şovundan alıntılar

Cem Yılmaz ın şovundan alıntılar

:melek::party: Beni kadın sünnet etti. Bundan bahsederken belden aşağı birşeydenbahsetmiyorum. Sünnet bir hadisedir. Erkek çocuğun mürüvvetinin görüldüğü yer. Erkek çocuğun mürüvvetinin görüldüğü yerler sünnet, askerlik, evlilik. Gerçi sünnette daha net görülür mürüvvet. Ona mürüvvet diyorlar, enteresan bir şey. Kadın ismi vermiş olmaları tuhaf. Gerçi rahim diye de adam var,...
  2. Cem Yılmaz Baba Oldu Cem Yılmazın bebeği hakkında haberler

Cem Yılmaz Baba Oldu Cem Yılmazın bebeği hakkında haberler

cem yılmazın bebeği cem yılmazın oğlu kemal Ünlü komedyen Ceml Yılmaz baba oldu Melek'lerim. Cem Yılmaz bebeği Kemal ile bu gün tanıştı:) Eşi Ahu Yağtu ile bu gün bebeklerini kucaklarına alan Cem Yılmaz'a göz aydınlığı diliyor ve Allah nazarklardan sakınsın diyoruz. Cem Yılmaz Ahu Yağtu ve bebekleri haberinin devamı ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. Cem Yılmaz baba oldu. Cem...
  3. Cem Yılmazın oğlu Kemal bebek resimleri

Cem Yılmazın oğlu Kemal bebek resimleri

cem yılmazın bebeğinin ilk resimleri Cem yılmazın oğlu kemal resimleri Geçtiğimiz günlerde, Ahu Yağtu ve CemYılmaz'ın bebeği dünyayas geldi, hatta biz de haberini sizlerle paylaşmıştık. Bu gün ise merak edenler için Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal bebeğin resimleri görsellerini sunuyor ve lafı daha fazla uzatmadan işte, Cem Yılmaz'ın bebeğinin resimleri diyoruz.
  4. Cem Yılmaz ve Oğlu Kemal Alışverişte!

Cem Yılmaz ve Oğlu Kemal Alışverişte!

cem yılmaz, cem yılmazın oğlu kemal, cem yılmaz haberleri Sevgili melekler, ünlü komedyen Cem Yılmaz ve sevimli oğlu minik Kemal alışverişte görüntülendi. Geçtiğimiz haftasonu İstinye Park'a gelen baba oğul alışveriş yaptı. Öğle saatlerinde AVM’ye gelen komedyen, önce oğluyla birlikte Günaydın Restoran’da öğlen yemeği yedi. Yemek sonrası Kemal ile oyun parkının yolunu tutan Yılmaz,...
  5. Cem Yılmaz ve Oğlu Kemal'in Fotoğrafı!

Cem Yılmaz ve Oğlu Kemal'in Fotoğrafı!

cem yılmazın oğlu kemal, cem yılmaz, cem yılmaz oğlu kemal Sevgili melekler, ünlü komedyen Cem Yılmaz oğlu Kemal ile çekindiği bir fotoğrafı instagram hesabından paylaştı. Medyada büyük ilgi çeken bu fotoğrafın altına twitter'da en çok takip edilen kişi olma unvanını elinde bulunduran Cem Yılmaz şu notu düştü; 'Film yazarken Kemal'ciğimden yardım alırım... 2014'

Sayfayı Paylaş