gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

İşte Çok Duydugumuz ve Gercek sandıgımız yalanlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

bende seni düşünüyordum... şimdi bende seni arayacaktım...

ben asla yalan söylemem...

devlet işinde asla torpil olmaz...

sıtandart beden abla sanada olur (çok şişman birine)...

sen şişman değilsin sadece balıketlisin...

daha ucuzunu bulmanız imkansız...

bunu nasıl yıkarsan yıka çekmez...

valla yapabileceğim başka bişey olsa yaparım abla bende zaten x liraya alıyorum bırakta 3 kuruş benimde karım olsun...

telefonum kapalı değildi hayatım o sıra çekmiyor olabir...

son ürünü senden önceki ablaya sattım ama istersen yarın elimde olur...

sıcak simit, dumanı tütüyor, el yakmazsa para verme abi...

halbuki sana kaçtane msj attım gelmedimi [hayır gelmedi] hatlarda bir sorun olmalı...

patron: neden geç kaldın
    çalışan: trafik bir sıkıştı inanırmısınız 2 saattir trafikteyim...
    ya da : ya saatin pili bitmiş çalmamış bi uyandım bu saat olmuş kahvaltı bile yapmadan atladım arabaya geldim...
    ya da: belediye otobüsü erken geçmiş ben durağa vardım baktım gidiyor bi sonraki ilede ancak gelebildim...

aaa söylermiyim kimselere söylemem tabikide...

ben yabancıyım memur bey levhayıda görmemişim bu seferlik affetseniz...

şimdi benzinlikten çıktım memurbey şimdi takıyordum bende kemerimi...

bi arkadaşa bakıp çıkıcam...

ooooo bu böyle uzar gider arkadaşlar benim aklıma gelen bukadar sizinde aklınıza geldikce yazın ki en çok söylenen yalanları öğrenelim bizde.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İşte Çok Duydugumuz ve Gercek sandıgımız yalanlar
    aaa söylermiyim kimselere söylemem tabikide...
    tesekkürler cnm paylasım için

İşte Çok Duydugumuz ve Gercek sandıgımız yalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok Anlami Ve Gercek...

Cok Anlami Ve Gercek...

zeyna anlamı çok anlamı zeyna nın zeynanın Düsüncelerine dikkat et!!! Cünkü ilerde sözlerin olur.... Sözlerine dikkat et!!! Cünkü ilerde hareketlerin olur... Hareketlerine dikkat et!!! Cünkü ilerde aliskanliklarin olur... Aliskanliklarina dikkat et!!! Cünkü ilerde senin karakterin olur... Karakterine dikkat et!!! Cünkü ilerde senin KADERIN olur....
  2. Yalanlarımız Ve Yalnızlıklarımız

Yalanlarımız Ve Yalnızlıklarımız

İçimiz zayıflıklarla dolu olsa da hep güçlüyü oynarız. İtiraflarımız, özellikle de kendi kendimize olan itiraflarımız en büyük zayıflıklarımızmış gibi gelir. Duygularımızı dışa vurmak için yanıp tutuşsak ta ona "Seni seviyorum" dememek için bin dereden su getirir, kendi kendimize "Onu seviyorum" dememek için içimizden binlerce yalan söyleriz. Gerçek duygularımızı ifade...
  3. kadının hayalleri ve gercekleri

kadının hayalleri ve gercekleri

işte o mükemmeliyetçi yılmak bilmez güzellikten vazgecmez azimli türk kadınının hayalleri ve gercekleri :laugh:
  4. erkeklerin en çok söylediği yalanlar!!!

erkeklerin en çok söylediği yalanlar!!!

Bu gece bir iş yemeği var. Çok güzelsin Evlencez senle, yeşil panjur olayına gircez! İlk kez bu yatağa seninle gircez! Sana hediye alcaktım ama geç çıktım işten Telefonun şarjı bitmiş ya! Arkadaşlarla sinamadaydık ondan kapatmıştım telefonu Ben asla yalan söylemem! Daha önce hiç böle hissetmedim Hiç senin gibisini görmedim.. İnanmıyorum bu kadar mükemmel olamassın İlişkiye ara verelim...
  5. sinemaki gercekten işe yarıyo mu ? :(

sinemaki gercekten işe yarıyo mu ? :(

kızlar gercekten işe yarıyomu acıl cevap lütfenn :(

Sayfayı Paylaş