gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Demet Akalın Rota şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Demet Akalın Rota şarkısının sözleri Demet Akalın Rota sözleri
    Her giydiği söylediği, yaptığı olay olan popüler şarkıcı Demet Akal'ının sevilen şarkılarından biri Rota'nın sözlerini bu yazımızda sizler içimn ve tüm Demet Akalın hayranları için paylaşıyoruz Melek'ler.

Seninle bir o yana bir bu yana
    Tutmadı hiç kalpte ROTA
    Kalma sakın git yoluna
    Anladım aşk senle hata
    Hiç çekilmiyor bu haller, hiç çekilmiyor
    Hep yalan dolansa eller aşk tutulmuyor
    Yalanın tadına,
    Varanın yarına adı kalmazmış bilemedin sen
    Sonunu yazana,
    Oyunu bozana dönüş olmazmış
    Tutmadı hiç kalpte ROTA
    Kalma sakın git yoluna
    Anladım aşk senle hata
    Bir o yana bir bu yana
    Tutmadı hiç kalpte ROTA
    Uygun adım marş diyor bak
    Bu şarkı da en son nota
    Yok bulunmuyor,
    Seven çok zor bulunmuyor
    Hep zarar ziyan
    Hayalde aşk kurulmuyor
    Yalanın tadına,
    Varanın yarına adı kalmazmış bilemedin sen
    Sonunu yazana,
    Oyunu bozana dönüş olmazmış
    Tutmadı hiç kalpte ROTA
    Kalma sakın git yoluna
    Anladım aşk senle hata
    Bir o yana bir bu yana
    Tutmadı hiç kalpte ROTA
    Uygun adım marş diyo bak
    Bu şarkı da en son nota

Söz-Müzik: Deniz Erten

İşte Demet Akalın Rota şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Dur Şarkı Sözü

Demet Akalın - Dur Şarkı Sözü

demet akalın 2011 demet akalın duygusal şarkıları Fena halde duygusal ve dramatik bi parça :) Daha fazla uzatma dur Her yalan söz bana dokunur Sen bilmezsin adı gurur Yalvarırım benden uzak dur Benden uzak dur Benden uzak dur Kirlettiğin o saf ve temiz duyguları Kendi elinle çaldın gönül kapımı Aşk bir ibadettir çok günaha girdin Aldığın tek bir nefesi haketmedin Adımı duyduğun anlarda...
  2. Demet Akalın - Pasta Şarkı Sözü

Demet Akalın - Pasta Şarkı Sözü

pasta ile ilgili şarkılar pasta ile ilgili sözler tebrikler yılın en kötü çifti yine biz seçildik Tebrikler yılın en kötü çifti yine biz seçildik Senin de bunda bi hayli payın var Al gel bi pasta kutlayalım Heryerde farklı dillerde düştüğümüz komik durum Bunda da hayli bir emeğin var Altını çizerim unutmayalım Bu bebeğe hikaye anlatılır mı Öyle kolay kolay atlatılır mı Göz göre göre göre...
  3. Demet Akalın - Tecrübe Şarkı Sözü

Demet Akalın - Tecrübe Şarkı Sözü

demet akalın tecrübe şarkı sözü Ne diyebilirim ki bomba bir parça daha :) Kime bu caka bu hava Seni Herkes İyi Tanıyor İki Cümlelik Yalan Bir Sözün Bir Sözünü Tutmuyor Şımarık Dengesiz Halin Uzaktan Bile farkediliyor Eş Dost Arkadaş Hergün Durmadan Seni Konuşuyor Bu Ne Cesaret Sanki Felaket Neresinde bunun asalet Güzel Oyundu Ama Bozuldu Herşey Çoktan Unutuldu Zamanın...
  4. Demet Akalın - Zirve şarkı Sözü

Demet Akalın - Zirve şarkı Sözü

demet akalın kandırma kendini dinle Bu şarkı harbi tam bir zirve yahu...Dinle ve kop.... Kandırma kendini bitmedim görüyorsun Şimdi kimin başına çoraplar örüyorsun Kafama koyarsam alırım öcümü Öyle unuturum belki acımı Senin verdiğin o sahte tacını Ben zaten hiç takmamıştım Altın çamura düşerse değeri kaybolur mu ? Yeniden doğdum desem acaba moralin bozulur mu ? Artık uzaktan bakar, bakar...
  5. Demet Akalın Rota Şarkı sözü

Demet Akalın Rota Şarkı sözü

Demet Akalın Rota Şarkı sözü -Demetin rota adlı şarkısını dinlediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle dinlemenizi öneriyorum ben artık ezbelermek için sizden Demet Akalın Rota Şarkı sözlerini rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş