gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

işte dünyanın enleri

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

işte dünyanın enleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte dünyanın en garip yasakları

İşte dünyanın en garip yasakları

Dünyanın çeşitli ülkelrinin kendine has yasakları duyanları tebessüm ettiriyor. İşte ilginç yasaklardan bazıları Böcekler dahil hiç bir canlının öldürülmesine izin verilmeyen ABD'nin Arkansas eyaletinde kocanın karısını ayda bir dövmesi normal karşılanırken, birden fazla dövmesi yasaklanıyor. California'da Pasifik kıyısında kelebekleri rahatsız etmek, San Fransisko'da kilisede günah...
  2. işte dünyanın en ince belli kadını

işte dünyanın en ince belli kadını

hepimiz ince bir bele sahip olmak isteriz dimi ama bu resimden sonra bi daha düşünün derim tamamen gercek ve bence iğrenç kadın dediğin azcık ele gelcek:piha::piha::piha::piha: İşte Guiness Rekorlar Kitabı'na "Dünyanın en ince belli kadını" olarak giren Cathie Jung. O kadar ince belli ki onu görenler gözlerine inanamıyor, fotoğrafları fotoşoplu (photoshop) zannediliyor. Ama o...
  3. İşte dünyanın en popüler 8 diyeti...

İşte dünyanın en popüler 8 diyeti...

Zayıflamam lazım aaa yazda geliyor nolcak şimdi?Hadi meleklerim üzülmeyin bakın en işe yarayan diyetler bunlarmış.:D:D Sağlıklı zayıflamalar. :kiss: İşte dünyanın en popüler 8 diyeti... Latince kökeni "günlük gıda tüketimi" anlamına gelmesine karşın, bugün daha çok "formda kalmak ve sağlıklı olmak için beslenme" anlamına gelen "diyet" kelimesi,...
  4. İşte dünyanın en pahalı iPhone'u..

İşte dünyanın en pahalı iPhone'u..

Iste dünyanın en pahalı iPhone'u.. Eğer iPhone'ların pahalı olduğunu düşünüyorsanız, bu iPhone 4S'i henüz görmediniz demektir. 8 milyon dolarlık iPad tasarımının ardından şimdi de 9.4 milyon dolara iPhone 4S yapan tasarımcı Stuart Hughes bu sayede dünyanın en pahalı iPhone'unu da tasarlamış oldu. İşte telefonun bu fiyat etiketini almasına sebep olan eklemeler:...
  5. İşte Meleklerim Dünyanın En Enteresan Çantaları....

İşte Meleklerim Dünyanın En Enteresan Çantaları....

En İlginç Çanta Modelleri Değişik Çanta Modelleri Böylesine değişik ve enteresan çanta görümüşmüydünüz..Ben görmemiştim ...Ve sizinle de paylaşmak istedim...Bakalım sizler beğenecekmisiniz..Tabi kullanmaya cesaret edebilirmisiniz bilemiyorum..Çünkü bana çantadan daha çok dekorasyon süs olarak daha uygun geldi bana....Yahu laviş bunlarla sokağa çıkılmaz derseniz eğer işte size normal ve şık...

Sayfayı Paylaş