gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

İşte dünyanın gerçek rengi!

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

İşte dünyanın gerçek rengi! Dünyanın gerçek rengini NASA fotoğrafladı. Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA), Dünya'nın ''gerçek renkler''e sahip en detaylı fotoğrafını yayınladı.

Bilim adamları ve grafikerler, uydudan gelen fotoğrafları kullanarak yaptıkları aylar süren çalışmada; karalar, okyanuslar, buz tabakaları ve bulutlara dair kareleri birleştirdi ve yeryüzünün her kilometrekaresinin "gerçek renkler"den oluşan görüntüsünü elde etti.

Görüntüye dair fotoğrafların büyük bölümü, 2002 yılından bu yana Dünya'nın 700 kilometre yukarısında uçan NASA'nın Terra uydusunun MODIS ünitesi tarafından çekildi.

İŞTE GERÇEK RENK

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İşte dünyanın gerçek rengi!
    çok ilginç canım emeğine sağlık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

güzelmişşş emeğine sağlık canım

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

emeğine sağlık

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    paylasım için saol hayatım

İşte dünyanın gerçek rengi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte dünyanın gerçek rengi

İşte dünyanın gerçek rengi

İşte dünyanın gerçek rengi Bunu hiç merak ettiniz mi? Dünyanın gerçek rengini NASA fotoğrafladı. Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA), Dünya'nın ''gerçek renkler''e sahip en detaylı fotoğrafını yayınladı. Bilim adamları ve grafikerler, uydudan gelen fotoğrafları kullanarak yaptıkları aylar süren çalışmada; karalar, okyanuslar, buz tabakaları ve bulutlara dair kareleri birleştirdi ve...
  2. Dünyayı sarsan 50 gerçek

Dünyayı sarsan 50 gerçek

Dünyayı Sarsan 50 Gerçek BBC Programcısı Jessica Williams, dünyanın röntgenini çekmiş. Tespitlerini ise "Dünyada Değişmesi Gereken 50 Gerçek" adını verdiği bir kitapta toplamış. Seyfi Öngider'in editörlüğündeki Aykırı Yayınevi'nden piyasaya yeni sürülen bu kitap, oldukça ilginç. "50 gerçek" olarak adlandırılan aykırılıklar, yanlışlıklar veya sorumsuzluklar,...
  3. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  4. İşte Cemile'nin Gerçek Ali'si!

İşte Cemile'nin Gerçek Ali'si!

öyle bir geçer zaman ki, cemile, ayça bingöl, gerçek ali kaptan, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Reyting rekorları kıran Öyle Bir Geçen Zaman Ki dizisinin Cemile'si Ayça Bingöl'ün gerçek aşkını merak ediyor musunuz? Geçtiğimiz akşam muhteşem bir törenle gerçekleştirilen Altın Kelebek Ödül Töreni'ne katılan ve En İyi Drama Kadın Oyuncusu ödülünü alan Cemile...
  5. Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

aşkın rengi nedir kırmızının anlamı kırmızı aşk hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Aşkın rengi nedir diye daha önce kendimce, yüreğimden dökülen dizleri Aşkın Rengi Gri diye yazmıştım. Lakin yazımda ki gibi aşkın rengi içinde bulunan durumlara göre değişir. Zira bilinen o ki, kırmızı aşk rengi... Kırmızının anlamı hep tutku olarak bilinir, oysa ki öfkede kırmızı olabilir. Aslında aşk da...

Sayfayı Paylaş