gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Iste Duvar Yazilari...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Hicbir önyargim yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar. Sol kulagini kapatirsan sag duyulu olursun.

Babama degerimi sordum "Dünyalar kadar" dedi, dünyanin degerini sordum "Bes para etmez" dedi.

Üniversite ögrencisinden okey, bilardo dersleri.

Karimi o kadar seviyorum ki eskimesin diye baskalarinin karilarini kullaniyorum.

Seni tanidikca köpegimi daha çok seviyorum.

Her türlü iyi niyet itina ile suistimal edilir.

Paranin ne önemi var mühim olan miktaridir.

Besbinkere söyledim abartmayi birak.

Türk ögün, calis, babana bile güvenme.

Öldürdügü insan 8 dil biliyordu, toplu katliamdan yargilandi.

Kurtlardan teklif geldi. Sürüden ayriliyorum.

Cevre yolunda ambulansla yarisin, Azraili sinir edin.

Siddete karsi savas acin! Siddet yanlilarini kursunlayin.

Dünya yuvarlak, ozon delik. Ne sapik bir gezegende yasiyoruz be.

1959 yilinda icilen kahvelerin hatiri dolmustur. Ilgilenenlere duyurulur!

Belediye Otobüsü => pkzip -ex otobüs\öntaraf.zip yolcu*.* Kaptan pilotunuz konusuyor:Cikarin beni bu kaptan.

Dünya delikanli olsaydi, yuvarlak olmazdi

Aglarsa anam aglar, gerisi dublaj yapar.

Kadinda önemli olan ruh güzelligidir. Iyi bir ruhun sahip olmasi gereken vücut ölcüleri ise 90-60-90 olmalidir.

Bitkisel hayata girdim. Maksat yesillik olsun.

Türküm,Dogruyum,Caliskanim, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum.

Ilahi Azrail, sen adami öldürürsün.

Iste Duvar Yazilari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar yazilari...

Duvar yazilari...

fecabook duvar yazıları Duvar Yazıları Hakkımı aradım meşgul çıktı....
  2. Komİk Duvar Yazilari...

Komİk Duvar Yazilari...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Duvar Yazilari 2

Duvar Yazilari 2

Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar. -------------------------------------------------------------------------------- Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok. -------------------------------------------------------------------------------- Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar. Çünkü onlara yüzme öğretmiştim....
  4. Duvar Yazilari 3

Duvar Yazilari 3

Sigara sağlığa zararlıdır. ( İmza puro ) -------------------------------------------------------------------------------- Hakan Şükür sonunda ÇİZMEyi aştı.gol attı. -------------------------------------------------------------------------------- ALTIN KALPLİ sunucunuz soyuldu. Şu an kalp cerrahide acil KALP nakli bekliyor....
  5. Cehennem duvar yazilar

Cehennem duvar yazilar

1-)ateş seni çağırıyor 2-)burası cehennem burdan çıkış yok 3-)tek rakibim kadıköy 4-)içerideki sıcaklık derecesi kalıcı yanıklara sebebiyet verebilir! 5-)1.dereceden yanıklar ikinci kapı, 2. dereceden yanıklar 3. kapı, yanmayanlar doğru kapıdasınız ilerleyin 6-)hellcome 7- )salonumuz klimalıdır 8-)kibir,en sevdiğim günah! 9-)fansız girilmez 10-)hoşbulmadık... 11-)"bu yazıyı...

Sayfayı Paylaş