gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

işte efsane TİTANİC

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

titanic çekimleri titanik filminin çekimleri titanic filmi resimleri titanik film resimleri

işte efsane TİTANİC konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efsane

Efsane

Yenilik, değişikliktir.
  2. Titanicin sırrı

Titanicin sırrı

titanikte kaç kişi kurtuldu titanikte kaç kişi öldü titanikten kurtuldu titanic öldü titanik Tüm zamanların en ünlü gemisi Titanik, herkes tarafından bir deniz faciası nedeniyle tanınır oysa dev yolcu gemisinin ardında inanılmaz bir gizem saklı. Titanik’in akıl almaz öyküsünü sunarken uyarıyoruz. Bir düşünün, Titanik’i batıran gerçekten bir buz dağı mıydı? Hiç kimse onun dünyanın en...
  3. efsane telefon ....

efsane telefon ....

1999 yılında üretimine başlanan Nokia 3210'dan bahsediyoruz. Bugüne kadar toplam 160 milyon adet satılan 3210, hem günlerce giden şarjı hem de içindeki yılan oyunuyla gönüllerde taht kurmayı başarmıştı. İlk antensiz telefonlardan biri olan 3210'u yeniden kullanmak isteyenler için Fransız Lekki firması kolları sıvadı. Daha önce Motorola'nın StarTAC modelini de satışa sunan Lekki aslında çok...
  4. efsane

efsane

efsane bulmama yardımcı olurmusnz
  5. Titanic

Titanic

Sevilerek izlenen titanic filminin oyuncularının giysilerini şimdi biz tasarlıycaz. Titanic giysi giydirme oyunları ile onlara istedigimiz stili uygulayabilriiz. Ben bu oyunu çok severek oynuyorum. Onlarca farklı stili rahatlıkla uygulayabiliyorum. Keyifli oyunlar :)

Sayfayı Paylaş