gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Iste en ince Belli kadin...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

ince belli kadınlar en ince belli kadın kadın bayanlar [​IMG] [​IMG]

Iste en ince Belli kadin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnce Belli Kadın

İnce Belli Kadın

ince belli ince belli kadınlar olmak geniş kalçalı aboww ben böle olmak ıstemezdım sahsen bıde böle olmak ıcın bın suru ezıyet cekıyo bunlar :hmm::hmm::hmm:
  2. ıste kadın zekası

ıste kadın zekası

kadın zekası ile ilgili sözler kadınların zekasıyla ilgili sözler Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp: "Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost...
  3. ıste turk kadını

ıste turk kadını

işte türk kadını İşte Türk kadını Türk kadınının gerçek saç rengi ne, dişlerini ne sıklıkta fırçalıyor, saç bakımına özen gösteriyor mu, makyaj yapmayı seviyor mu, rejimle arası nasıl, bebeğini nerede doğurmayı tercih ediyor? İşte bu ve buna benzer soruların yer aldığı kapsamlı bir araştırmada, Türk kadınının profili ortaya çıkarıldı. Bu araştırma Türk kadınının son yıllarda değişen davranış...
  4. işte dünyanın en ince belli kadını

işte dünyanın en ince belli kadını

hepimiz ince bir bele sahip olmak isteriz dimi ama bu resimden sonra bi daha düşünün derim tamamen gercek ve bence iğrenç kadın dediğin azcık ele gelcek:piha::piha::piha::piha: İşte Guiness Rekorlar Kitabı'na "Dünyanın en ince belli kadını" olarak giren Cathie Jung. O kadar ince belli ki onu görenler gözlerine inanamıyor, fotoğrafları fotoşoplu (photoshop) zannediliyor. Ama o...

Sayfayı Paylaş