gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

işte erkeklerin en sık kullandığı pembe yalanlara dikkat!!

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

ünlülerin kullandığı parfümler erkek ünlülerin kullandığı parfümler telefonlar ünlü erkeklerin erkek sik
    [​IMG]Erkekler zaman zaman kılı kırk yaran eşlerinin bitmek tükenmeyen sorularına maruz kalmamak için pembe yalanlara başvurur. İşte en sık kullanılan yalanlar?

1 - Sürekli görüştüğünüz, bir şeyler paylaştığınız arkadaşınız eşinizle yaptığınız konuşmaların çoğuna ortak olur, onun bilmediği tüm ayrıntıları bilir. Bu erkekler için sinir bir durum olsa da ".. çok seviyorum, ne iyi biri değil mi?" sorusuyla zaman zaman karşılaşabilirsiniz.
    2 - "Üzgünüm" diyen bir erkek pişmandır. Ne için diye sorduğunuzda beklediğiniz cevabı almadıysanız neden üzgün olması gerektiğini bilmiyor, sadece bu kötü anı kurtarmaya çalışıyor demektir.
    3 - "..görüşmem lazım..." Erkek çok yakın arkadaşını teselli etmek için görüşmesi gerektiğini söylüyorsa, bu beraber 'bir süre konuşup oyun oynar, bilgisayara takılırız' anlamındadır. Çünkü erkekler çok konuşmayı sevmez.
    4 - "Telefonum her an kapanabilir..." Gerçekten şarjı bitmediyse konuşmayı dozunda bitirmek istediğindendir.
    5 - "Sadece şaka yapıyordum".. Erkekler ortalığı karıştıracak yanlış birşey söylediklerinde bu yalana başvururlar
    Bugün

işte erkeklerin en sık kullandığı pembe yalanlara dikkat!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en sık duyduğumuz yalanlar

en sık duyduğumuz yalanlar

* Yarın tamam. * Öğle tatili yapmıyoruz.. * Hiç acıtmayacak. * Yüzünü gören cennetlik. * Abi , abla zahmet olmuş. * Telefon numaran silinmiş ,eski telefonda kayıtlıymış. * Şimdi ben de seni arayacaktım. * İsterseniz parasını verelim. * Orijinal yedek parcası. * Telefon şehirler arasına kapalı. * Burada torpil geçmez. * Girilmez levhasını görmedim. * Yemeğe kalın. * Çok...
  2. En sık kullandığınız aksesuar hangisi?

En sık kullandığınız aksesuar hangisi?

güzel bir kıyafetide tamamlayan tabiki aksesuarıdır..zenginleştirir,güzelleştirir ve zevkinizi ortaya koyar..e tabi bu sizin elinizde. hanımlar en çok kullandığınız aksesuar hangisi? Başka bir üye mesajı alıntısıdır. (edit BilgeGökçen)
  3. erkeklerin sık söyledigi pembe yalanlar

erkeklerin sık söyledigi pembe yalanlar

Erkekler zaman zaman kılı kırk yaran sevgililerinin bitmek tükenmeyen sorularına maruz kalmamak için pembe yalanlara başvurur.. 1- Sürekli görüştüğünüz, birşeyler paylaştığınız arkadaşınız sevgilinizle yaptığınız konuşmaların çoğuna ortak olur, onun bilmediği tüm ayrıntıları bilir. Bu erkekler için sinir bir durum olsa da ".. çok seviyorum, ne iyi biri değil mi?" sorusuyla zaman...
  4. Kadınların en sık kullandıkları kelimeler ve anlamları :)

Kadınların en sık kullandıkları kelimeler ve anlamları :)

peki kelimesinin anlamı Kadınların en sık kullandıkları kelimeler ve anlamları :) Kadın 'hiç' derse! :Önemli değil, peki, iyi, hiç... Bir kadın size bunları söylediğinde aslında ne demek istiyor hiç düşündünüz mü? İşte yanıtlar... İYİ: Bir kadın yerden göğe kadar haklı olduğu bir konuda bir erkekle tartışmaya girmişse, erkek artık saçmaladığını bilsin çenesini kapasın diye bu...
  5. Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar...

Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar...

erkeklerin en cok soyledigi yalanlar, erkekler yalan, yalanci erkekler, yalanlar, konulari burada melekler Merhaba Melekler, Erkek Adam Yalan Söyler Mi? Hayatınıza aldığınız erkeğin size karşı ne kadar dürüst olduğunu biliyor musunuz?Evli olduğunuz yada evlenmeyi düşünebileceğiniz erkeğin size karşı dürüst mü yoksa yalancı mı olduğunu bilmeniz şart.Çünkü ilişkiler en önemli husus...

Sayfayı Paylaş