gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Iste evinizin gercek degeri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Sana göre... [​IMG]

ALıcıya göre...

Bankacıya göre...

Ekspere Göre...

Vergi için devlete göre..

alinti

2. sinyora

sinyora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Iste evinizin gercek degeri
    :haha::haha:

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:Süper ya..

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

kesinblikle doğru emeğine sağlık

Iste evinizin gercek degeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iste Askin gercekleri...

Iste Askin gercekleri...

aşkın gerçekleri aşk gerçekleri askin gercekleri Işte Aşkin Gerçekleri 1. Seni sen olduğun icin değil, seninle birlikte olduğumda ben olduğum için seviyorum. 2. Hiç kimse gözyaşlarını hak etmez, onlara layık olan kişi ise seni ağlatmaz. 3. Sen istediğinde sana aşık olmaması, sana aşık olmadığı anlamına gelmez. 4. Gerçek arkadaş, elini tutan, kalbine dokunandır. 5....
  2. Gercek anlasilinca..

Gercek anlasilinca..

Gerçek anlaşılınca... Zülkarneyn Aleyhisselam ordusuyla gece yolda giderken ordusuna: - Ayağınıza takılan şeyleri toplayın, diye emir verir. Ordu bu emri duyunca; içlerinden bir grup: -Çok yürüdük, çok yorgunuz. Gece vakti bir de ayağımızı takılan şeyleri toplayarak boşuna ağırlık mı yapacağız. Hiçbir şey toplamayalım, diyerek hiçbir şey toplamıyorlar. İkinci grup ise; - Madem...
  3. fılm ıste:):):)

fılm ıste:):):)

Film seyrederken, alisik oldugunuz icin dikkatimizden kaçan öyle seyler var ki, bazi kurallari zamanla hepimiz kabul etmisiz, aslinda gerçek hayatta böyle degildir bu işler. Bu konuya bir deginelim dedik iste size bazi FILM KURALLARI - Kötu adamlar kadına telefon ederler kocasının basına bısey geldıgı soylerler ve içkısıne ılaç koyup kadını bayılttıktan sonra kocasını cagırırlar kotu adam ve...
  4. okumaya deger....

okumaya deger....

gül' ünüzü yolun başındayken seçin Vaktiyle, görkemli bir malikanede yaşayan, yaşlı, çok zengin bir adam varmış. Malikane, gözalıcı güzellikte güllerin yetiştiği bir bahçenin içinde yer alıyormuş. Bu yaşlı zenginin evine, her hafta belli bir gün, orta yaşlı, tatlı dilli bir bohçacı kadın gelir ve yepyeni birbirinden güzel, pahalı kumaşlarını önce adama sonra çalışanlarına sunarmış... Bir gün...
  5. hcg degeri

hcg degeri

Adettetden 1 gün sonra kan testi yaptrdim 54.91 cikti nasıl sizce sizin degernz nasildi yardim edermsinz

Sayfayı Paylaş