gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Gençleştiren Maske Melekler Mekanı Farkıyla Burada...

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gençleştiren Maske Gençleştiren Maske Tarifi

Her kadın genç kalmak ister..Bunun için de her duyduğunu cildine uygulamaya kalkar...Ama cildimiz önemlidir ve hassastır..Her maske cildimize iyi gelmeyebilir onun için önce cilt uzmanlarından cilt tipinizi cildinizin eksik olan yanlarını öğrenin sonrasında maske uygulayın...

Gençleştiren 'yaş maya maskesi'

Dünyaca ünlü kimya mühendisi Şems Asla'dann beş yaş gençleştiren 'yaş maya maskesi'...

Malzemeler:

1 çorba kaşığı limon suyuyarım çay bardağı su

1 poşet yaş maya

1 bardak buz

Uygulama:

Önce sulandırılmış limon suyu ile yüzünüzü silin ve kurulayın.Yarım çay bardağı suda bir poşet yaş mayayı ezin,Krem haline gelinceye kadar karıştırın(Tahta kaşıkla).Yogun bir kıvam alınca yüzünüze ve boyun bölgenize sürün.Göz altlarına ve göz kapaklarına da sürebilirisiniz.Bu maske kıllanma riski olan yada kılllı ciltler hariç tüm cilt tiplerine uygundur.B2,B6, mağnezyum,fosfor açısından zengindir.Gazlı bir bezi burun bölgenize gelen yeri keserek yüzünüzü kaptın.Sıcak suyun içine bir havluyu batırıp sıkın ve yüzünüze koyun ve 5 dakika bekletin.Bunu 5 defa tekraralayın.Son olarak yünüzü yıkayın.Ve elinize buz alarak buzla tüm yüzünüzü muzla masaj yaıpın.Daha sonra saf zeytinyağı yada susam yağı ile dairesel hareketlerle masaj yaparak tüm yüzünüze yağı yedirin.
    Bu maskenin yararları:

Sivilcelere iyi gelir.aknelere iyi gelir.

Cildi canlandırır ve gençleştirir.

Kırışıklıklara iyi gelir.

Ciltteki ölü hücreleri canlandırır.

İşte Gençleştiren Maske Melekler Mekanı Farkıyla Burada... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Irmak Ünal resimleri melekler mekanı farkı ile

Irmak Ünal resimleri melekler mekanı farkı ile

ırmak ünal irmak unal ırmak ünal ayak irmak
  2. Melekler mekanı farkı ile MSN nickleri

Melekler mekanı farkı ile MSN nickleri

mekan nickleri içinde melek geçen sözler melekler mekanı nickler melekler mekanı farkı ile msn nickleri gełeиe "мeяħαвα" gıđeиe "ełωeđα" šeωšeчđıи вeиı gıđeмezđıи вeиđeи αšłα ...! υиυтαмαđıм šαимα ¢øκтαи υиυттυм κøяκмα .!!! αđıиı "šeяefšız" вıяακтıм вıяακ ħeρ öчłe καłšıи !!! đöиšeи ρıšмαи øłšαи чαłναяšαи šαимακı α¢ıчıρтα чυzυиe вακα¢αм вακšαиα gıđıø...
  3. melekler mekanı farkıyla 2009 yazlık ayakkabı terlik modası

melekler mekanı farkıyla 2009 yazlık ayakkabı terlik modası

yazlık ayakkabılar 2009 yazlık terlikler
  4. melekler mekanı farkı ile duman senden daha güzel şarkı sözü

melekler mekanı farkı ile duman senden daha güzel şarkı sözü

Arkadaşlar bu ara bu şarkı dilimden düşmüyor çok süper. Her ne kadar duman grubunu çok sevmesemde belli başlı şarkılarını severim. Bu şarkı da onların arasına girdi. Sabahtan beri bu şarkıyı dinliyorum:D:D:D size de öneririm:) Kimseyi görmedim ben Senden daha güzel Kimseyi tanımadım ben Senden daha özel Kimselere de bakmadım Aklımdan geçer Kimseyi tanımadım ben Senden daha güzel Sana nerden...
  5. 5 yaş gençleştiren maske tarifi burada!

5 yaş gençleştiren maske tarifi burada!

Bu konu; 5 yaş gençleştiren maske ile ilgili bilgi vermektedir. Doğanın sunduğu imkanları doğru kullanmayı bildikçe cildimizde istediğimiz gibi bir görünüme sahip olacağız. Daha güzel görünmek ve yıllara meydan okumak aslında hiç de zor değil. Ev hanımlarının elinin altındaki güzellik maskelerini hatırlatan uzmanlar bu maskelerle hem canlı ve pürüzsüz bir cilt vaat ediyorlar hem de...

Sayfayı Paylaş