gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

işte gerçek aşkın anlamı bu kızlar

Konu, 'Çöplük' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    harika emegine saglik

işte gerçek aşkın anlamı bu kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte GerÇeK AşKın TaBLoSu

İşte GerÇeK AşKın TaBLoSu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  3. Gerçek Aşk Budur Yaa

Gerçek Aşk Budur Yaa

Kocam bir mühendisti. Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim. Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı… Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı. Eşimin -bir zamanlar çok sevdiğim- bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu. İş ilişkiye gelince oldukça içli, hattâ aşırı hassas bir kadınım. Romantik anlara,...
  4. işte aşk budur...........

işte aşk budur...........

Rüzgara karşı alıp yelkenleri,açılma vaktin gelmiştir denize.Bilirsin ki ne fırtınalar,ne deli dalgalar beklemektedir seni.Korkarsın,terk edemezsin limanı,bir köşesine sığınırsın.Kabullenmesen de artik aşk bitmiştir...........İste SON budur...........İçin hep hüzün doludur,bir turlu kabullenmezsin bittiğini.Gözlerinin ...içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin.O sözler hiç çıkmayacak o...
  5. İşte gerçek AŞK

İşte gerçek AŞK

İşte gerçek AŞK bu olsa gerek.... ama kaç kişiye denk gelirki bölesi ???? iki genç internette bir oyun sitesinde tanışırlar güzel bi arkadaşlıkları olur zaman geçtikçe saygı sevgi çerçevesinde gel git brilikte bayağı bi zaman geçirirler yavaş yavaş bu arkadaşlık anlayamadıkları bi ilgiye dönüşmüştür ikiside kendinçe saçmalama görmedin bile nasıl aşık oluyosun diyip avuturlar kendilerini ama...

Sayfayı Paylaş