gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte GerÇeK AşKın TaBLoSu

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

İşte GerÇeK AşKın TaBLoSu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçların Aşk Tablosu

Burçların Aşk Tablosu

KOÇLARIN AŞK TABLOSU KOÇ-KOÇ Coşkulu bir ilişki *** KOÇ-BOĞA Sıkıntı verici, sıradan bir ilişki * KOÇ-İKİZLER Sürprizler ve heyecan verici bir ilişki *** KOÇ-YENGEÇ Fazla duygusal bir ilişki ** KOÇ-ASLAN İddialı ve zorlayıcı **** KOÇ-BAŞAK Anlaşılmaz ve sıradan * KOÇ-TERAZİ Çekişmeli ve yararlı bir ilişki **** KOÇ-AKREP Duygusal Heyecanlar *** KOÇ-YAY Muhteşem bir ikili ***** KOÇ-OĞLAK...
  2. Aslanlar’in Aşk Tablosu

Aslanlar’in Aşk Tablosu

ASLANLAR’IN AŞK TABLOSU ASLAN-KOÇ Ateşli bir aşk macerası ***** ASLAN-BOĞA Olabilir ** ASLAN-İKİZLER İmrenilecek bir ilişki ***** ASLAN-YENGEÇ Harekete geçirici bir ilişki *** ASLAN-ASLAN Ateşli ve şehvetli bir ilişki ***** ASLAN-BAŞAK Olmasa da olur * ASLAN-TERAZİ Gösterişli ve romantik bir aşk ***** ASLAN-AKREP Çekişmeli bir ilişki *** ASLAN-YAY Heyecan verici maceralar ***** ASLAN-OĞLAK...
  3. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  4. işte gerçek aşkın anlamı bu kızlar

işte gerçek aşkın anlamı bu kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İşte gerçek AŞK

İşte gerçek AŞK

İşte gerçek AŞK bu olsa gerek.... ama kaç kişiye denk gelirki bölesi ???? iki genç internette bir oyun sitesinde tanışırlar güzel bi arkadaşlıkları olur zaman geçtikçe saygı sevgi çerçevesinde gel git brilikte bayağı bi zaman geçirirler yavaş yavaş bu arkadaşlık anlayamadıkları bi ilgiye dönüşmüştür ikiside kendinçe saçmalama görmedin bile nasıl aşık oluyosun diyip avuturlar kendilerini ama...

Sayfayı Paylaş