gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

İşte Gerçek Şirin Baba!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şirin baba kimdir, şirin baba, şirinler çizgi film Yıllardır şirinler çizgi filmini seyrederek büyüdük hatta halen de bazılarımızın çocukları seyretmekte ve büyük bir keyif almakta...

Gargamelin yaptığı kötülüklere karşı şirinleri köyü her daim zekası ile kurtaran şirin babanın gerçekte kim olduğunu biliyormuydunuz?

Dünyanın şirin baba olarak tanıdığı Paul Karason ne yazık ki artık aramız da bulunmuyor. Geçirdiği bir rahatsızlık sonucu cildinin renginin maviye dönüşmesi sonucu şirin baba ünvanını alan Paul Karason 62 yaşında hayatını kaybetti. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle;

sirin baba.jpg

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allah taksiratını affetsin ama ben Şirin Baba olarak bir Kenan Işık'ı bilirim :oppucuk:
    kenan-isik.png

İşte Gerçek Şirin Baba! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte sigara gerçeği

işte sigara gerçeği

Dünya sağlık örgütü istatistiklerine göre dünya ülkelerinin birçoğunda en çok rastlanan ve en çok ölüme yol açan nedenler arasında ilk sırayı akciğer kanseri alıyor. Son 40 yılda yüzde 250 oranında artış gösteren akciğer kanserine sadece ABD'de her yıl 160 bin kişi yakalanıyor. Türkiye'de ise her yıl 30-40 bin kişide akciğer kanseri görülüyor. Bir başka araştırmaya göre akciğer kanserinin...
  2. Şirin Baba Cuma Namazına Gidiyor

Şirin Baba Cuma Namazına Gidiyor

Kominist sistemin göstergesi olarak gösteriliyordu bir dönem şirinler. Şirin köylerinde tapınak olmaması ve ibadet olayının olmaması, kominizme bağlanıyordu.... Şimdide namazda... :) Küçükken, hep birlikte hareket etmelerine gıpta ile bakarak, insanlarda böyle olmalı diye düşünüyordum. Başkaları başka şekilde de düşünebiliyor demekki. Neyse geçelim haberimize. Şirin Baba Cuma namazında...
  3. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  4. İşte Shakespeare’in gerçek yüzü!

İşte Shakespeare’in gerçek yüzü!

Ünlü şairin üç boyutlu hali, bazı çevreleri memnun etmedi 06 Eylül 2010 Pazartesi, 09:14:19 History Channel’da 13 Eylül’de yayınlanacak olan 'Ölüm Maskeleri' adlı belgesel için aralarında William Shakespeare ve Napolyon Bonaparte’ın bulunduğu bazı isimlerin yüzleri 3 boyutlu olarak canlandırıldı. Fakat Shakespeare’in üç boyutlu görüntüsü tartışmalara neden oldu....
  5. İşte Cemile'nin Gerçek Ali'si!

İşte Cemile'nin Gerçek Ali'si!

öyle bir geçer zaman ki, cemile, ayça bingöl, gerçek ali kaptan, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Reyting rekorları kıran Öyle Bir Geçen Zaman Ki dizisinin Cemile'si Ayça Bingöl'ün gerçek aşkını merak ediyor musunuz? Geçtiğimiz akşam muhteşem bir törenle gerçekleştirilen Altın Kelebek Ödül Töreni'ne katılan ve En İyi Drama Kadın Oyuncusu ödülünü alan Cemile...

Sayfayı Paylaş