gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Gülcan Arslan İbrahim Toraman Aşkı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülcan arslan sevgilisi kim Gülcan Arslan İbrahim Toraman Aşkı

Ekranların beğeniyle izlenilen dizileri arasında olan Bir Çocuk Sevdim dizisi oyuncularından Gülcan Arslan'ın yönetmeniyle aşk yaşadığına dair bir takım dedikodular çıkmıştı. Lakin bu dedikoduları yalanlıyan Gülcan Arslan yeni sevgilisi İbrahim Toroman ile görüntülenince doğru olan ortaya çıktı. İşte size o haber Melek'lerim!

Star Tv'nin sevilen dizisi "Bir Çocuk Sevdim"in başarlı ve güzel oyuncusu Gülcan Arslan'ın ismi daha önce yönetmeniyle anılmış ve Arslan dedikoduları yalanlamıştı.

Dizinin tatile girmesiyle soluğu Çeşme'de alan Gülcan Arslan söylentileri yalanlarcasına Beşiktaşın başarılı oyuncusu ibrahim Toraman ile görüntülendi.

Rahat tavırları ile dikkat çeken ikili denizin ve güneşin tadını birlikte çıkardılar.

İşte Gülcan Arslan İbrahim Toraman Aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Gülcan Arslan (Mine)

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Gülcan Arslan (Mine)

bir çocuk sevdim dizisi mine gülcan arslan kimdir hayatı biyografisi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Kanal D'nin yeni yayın döneminde ekranlara getireceği Bir Çocuk Sevdim dizisi Eylül ayında başlayacak melekler :) İlk fragmanı yayınlanan dizide Mine karakterini canlandıran Gülcan Arslan 'la ilgili bilgiler şöyle; Gülcan Arslan 1 Mayıs 1986'da Sakarya 'da doğdu.Liseden sonra...
  2. Bir Çocuk Sevdim dizisinden Gülcan Arslan dizi setini anlatıyor

Bir Çocuk Sevdim dizisinden Gülcan Arslan dizi setini anlatıyor

bir çocuk sevdim dizisi gülcan arslan dizi seti kamrea arkası röportajı burada arkadaşlar. Ekranların yeni dizilerinden olan Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki 17 yaşında ki Mine karekterini canladıran Gülcan Arslan "dizi setinde başıma gelmeyen kalmadı" demiş ve dizi setinden çarpıcı açıklamalar yapmış Melek'lerim. Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle son dönemlerin dikkat çeken genç...
  3. Gülcan Arslan Resimleri

Gülcan Arslan Resimleri

Gülcan Arslan Resimleri istiyorum lütfen duyun sesimi de bana Gülcan Arslan Resimlerini verin kızlar
  4. Gülcan Arslan Fotoğrafları

Gülcan Arslan Fotoğrafları

Gülcan Arslan Resimleri Gülcan Arslan Fotoğrafları Gülcan Arslan Resim Galerisi Merhaba Sevgili Melek'ler ve Gülcan Arslan hayranı olan tüm arkadaşlar, bu sayfamızda sizler için ünlü güzel Gülcan Arslan'ın en yeni ve çarpıcı resimlerini paylaşıma açıyoruz.
  5. Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Kızlar severek izlediğim Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim diye çok merak ediyorum magazinden okuduğum kadarıyla dizinin yönetmeniyle aşk yaşıyormuş :S

Sayfayı Paylaş