gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

İşte Güzel Manken Didem Soydan Giyim Stili....

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Didem Soydan Giyim Tarzı Didem Soydan Giyim Stili Nasıldır

Üniversite yıllarında farklı fiziği ile dikkatleri çeken Didem Soydan, son yılların en parlak modeli olarak anılıyor. Fashion Week’te 10 farklı defilede yer alan güzel manken, vintage parçaları, günümüz koleksiyonlarıyla bir araya getirerek kullanmayı tercih ediyor. Didem Soydan’ın stilinden ilham almak için resimlerini inceleyebilirsiniz.İşte şık giyim tarzıyla dikkat çeken Didem Soydan Stili....

İşte Güzel Manken Didem Soydan Giyim Stili.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eva Maya şarkıcılığa soyundu

Eva Maya şarkıcılığa soyundu

Eva Maya, ’Herkes sesimin güzel olduğunu, şarkıcılıkta da başarılı olacağımı söylüyordu. Ben de hemen müzik dersleri alıp sahneye çıktım.' diye konuştu. Podyumların seksi mankenlerinden Eva Maya'da sahnelere transfer oldu. Günün sevilen şarkılarından oluşan bir repertuarla Balıkesir Akçay'da sahneye çıkan Eva büyük ilgi topladı. Oyunculuk çalışmalarını da sürdüreceğini ve dizilerde...
  2. Manken Didem Erol Diziden Kovuldu

Manken Didem Erol Diziden Kovuldu

manken didem erol manken didem e Bizmez arkadaşım bitmez. Ne kaprisleri biter nede tripleri bu mankenlerin :) 'GONCAKARANFİL' ADLI DİZİNİN SETİNDE SÜREKLİ KAPRİS YAPTIĞI SÖYLENEN MANKEN DİDEM EROL, İKİNCİ BÖLÜMDE YOK!.. atv'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden 'GoncaKaranfil'de rol alan oyuncumanken Didem Erol, yönetmeni Atilla Cengiz'i çileden çıkartınca; ilk bölümden sonra diziden...
  3. Didem Soydan Uçurum Dizisinde ilgili haber burada!

Didem Soydan Uçurum Dizisinde ilgili haber burada!

Uçurum Dizisine Yeni Oyuncu Didem Soydan Güzel Manken Didem Soydan Uçurum Dizisinde Podyumların tanınmış başarılı isimlerinden Didem Soydan, Atv'nin beğnilen dizisi Uçurum dizisi kadrosuna katıldı Melek'ler. Biz de diziyi seven üyelerimiz ve misafirlerimiz için, Didem Soydan uçurum dizisi haberini paylaşıyoruz. Didem Soydan Başarılı modellik kariyeri olan güzel Modelliğin yanı sıra...
  4. Ünlü Güzel Esra Erol'un Giyim Stili.....

Ünlü Güzel Esra Erol'un Giyim Stili.....

Esra Erol Giyim Stili Esra Erol Giyim Rehberi Her yaştan kimseleri evlendiren Esra Erol'un stilini gösteren bir çok fotoğrafını sizlerle payşalıyoruz....İşte Esra Erol un giyim stili....Esra Erol la Evlen Benimle programında da hoş kıyafetleriyle ekranlara çıkan Esra Erol şıklığını her zaman koruyor....Yine ödül almaya oğluyla beraber çıktığı sahnedeki kıyafeti de çok hoştu bence......
  5. İşte Benim Stilim Yarışmacısı Didem Ezgi Akın Kimdir ?

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Didem Ezgi Akın Kimdir ?

İşte Benim Stilim'in yeni yarışmacısı Didem Ezgi Akın'ın şarkı söylediğini duyan jüri, Akın'a şarkı söylettirdiklerine pişman oldu. Show TV'de Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun jüriliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında yeni yarışmacı Didem Ezgi Akın sesiyle damgasını vurmak istedi ama olmadı. Kemal Doğlu'nun, 'Şarkı söylüyormuşsun duyduğum kadarıyla' sözü üzerine...

Sayfayı Paylaş