gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

ışte güzide duran'ın 9 aylık kızı!

Konu, 'Magazin' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

güzide duranın bebeği güzide duran ve bebeği duran duranın kızı ve kızı Güzide Duran, önceki gün 9 aylık kızı Selin’le İstinye Park’taydı.
    Daha önce kızını gazetecilere göstermeyen Duran, görüntü alınmasına bu kez ses çıkarmadı. Güzel havayı fırsat bilen ünlü manken, alışveriş yaptıktan sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ben hamile oldugunu bile bilmiyordum.

3. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    vay be.güzidede doğurmuş:)

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hangi ara doğurdu bu kaı ya hay allahım ya dunyadan bihabermişim ya hahahahahahaha

5. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı evlat olsun inşallah

6. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ayy ne zaman dogurdu çocugumu vardı ayy yeni ögreniyorum

7. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yeni öğrendim ama tatalı bir kızı varmış hayırlı olur inşallh

ışte güzide duran'ın 9 aylık kızı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 - 9 Aylık Bebeğin Beslenmesi

6 - 9 Aylık Bebeğin Beslenmesi

6aylık bebek menüsü 9 aylık bebek kahvaltısı 6 aylık menüsü 7 9aylık beslenmesi Kullanılacak Malzemeler Ek besinler 6 aylık bebek için örnek mönü 7 aylık bebek için örnek mönü 9 aylık bebek için örnek mönü Hazırlanma Şekli Yalnız anne sütü ile beslenen bebeklerde ek gıdalara en erken 4. aydan sonra başlanır. 4-6 ay arasında bebek yeterli kilo alıyorsa yalnız anne sütü ile beslemeye...
  2. Güzide Duran ve kızı

Güzide Duran ve kızı

güzide duran ve kızı güzide duran kızı güzide duran ve kızı, selin, hakkında, resimleri ve merak ettiğiniz tüm bilgileri burada arkadaşlar. Eski manken Güzide Duran Aksoy "ikinci çocuğu" istiyorum demiş ve annelliği, özel hayatı ile ilgili demeç vermiş. Bizde bu haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Güzide Aksoy, Elle dergisinin mayıs sayısı için 2 yaşındaki kızı Selin’le...
  3. Güzide Duran kızıyla alışverişte

Güzide Duran kızıyla alışverişte

güzide duran, kızı, kızının adı, kızının ismi, selin, alışveriş haberleri burada arkadaşlar Güzel ve eski mankenlerimizden Güzide Duran, kızı Selin ile alışverişe çıkmış ve bakın objektiflere nasıl yakalanmışlar Melek'lerim:) Güzide Duran Aksoy, geçtiğimiz gün Kanyon'da objektiflere takıldı. GÜZİDE DURAN VE KIZI SELİN Eski manken minik kızı Selin'le birlikte mağazaları dolaşıp...
  4. benim kızım şu anda 9 aylık ve diş çıkarıyor dudagında uçuk çıktı

benim kızım şu anda 9 aylık ve diş çıkarıyor dudagında uçuk çıktı

benim kızım şu anda 9 aylık ve diş çıkarıyor dudagında uçuk çıktı dilinde ve damagında kabarmalar oldu ne yapmalıyım
  5. 10 aylık kızım

10 aylık kızım

10 aylık kızım var ama halen hiç diş çıkarmadı aile hekimimize danıştım 15 ay a kadar çıkmazsa tekrar görüşelim dedi. ben 15 aydan sonra da hale çıkmazsa kızımda herhangi bir gelişim sorunu mu olur bunu merak ediyorum. cevabınız ,ç,n şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş