gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Hazal Kaya'nın Kilo Vermiş Son Hali!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hazal kaya hazal kaya haberleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda eğitim almak için (basında çıkan kimi haberlere göre de kilo vermek için) Amerika'ya giden Hazal Kaya Türkiye'ye döndü ve spor hocasıyla çekindiği resimler sosyal medyada paylaşıldı. Aldığı kilolar sebebiyle eleştirilen Kaya, şeker hastası olduğunu ve bu yüzdne kilo aldığını söylemişti. Resimlerden Hazal Kaya'nın hayli klo verdiği ve form tuttuğu görülüyor.

hazal-1.jpg hazal-2.jpg hazal-3.jpg

İşte Hazal Kaya'nın Kilo Vermiş Son Hali! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Feriha'nın (Hazal Kaya'nın) Yeni Dizisi Belli Oldu....

İşte Feriha'nın (Hazal Kaya'nın) Yeni Dizisi Belli Oldu....

Hazal Kaya Haberleri Hazal Kaya Yeni Dizisi Önce Genco dizisinde adını duyuran Hazal Kaya ardından Aşk-ı Memnu ile patlama yaptı...Daha sonrada Adını Feriha Koydum ile seyircilerin kalbini feth etti...Şimdide yeni dizi için anlaştı...Acaba dizi de nasıl rol alacak ne rolüyle oynayacak... Merak eden ve Hazal Kaya severler için....İşte Hazal Kaya severler için resimleri... İşte Feriha'nın...
  2. Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi "Son Aşk"

Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi "Son Aşk"

Hazal Kayanın yeni dizisi Hazal Kaya son dizisi Hazal Kaya son aşk Adını Feriha Koydum dizisinden hemen sonra Son Yaz Balkanlar da kısa bir süre ekranlar da izlediğimiz Hazal Kaya şimdide Son Aşk isimli dizi ile ekranlara tekrar geri dönüyor. Hazal Kaya'nın hayranlarının büyük bir merakla beklediği Son Aşk dizisi ve Hazal Kaya haberinin detaylarını sizler için paylaşıyoruz. Her bölümüyle...
  3. Son Aşk Dizisin de Hazal Kaya'nın Partneri Belli Oldu

Son Aşk Dizisin de Hazal Kaya'nın Partneri Belli Oldu

son aşk hazal kaya hazal kayanın yeni dizisi hazal kaya son aşk dizisi Hazal Kaya"Son Yaz Balkanlar'dan sonra "Son Aşk"dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Hazal Kaya "Son Aşk" dizisin de kiminle başrol oynayacağı belli değil ken süpriz bir açıklama ile Kaya'nın partneri belli oldu. Buna göre Hazal'a yeni dizisin de eşlik edecek rol arkadaşı daha önce "Bir Çocuk...
  4. Hazal Kaya nasıl 13 kilo verdi ?

Hazal Kaya nasıl 13 kilo verdi ?

Adını Fеriha Koydum', 'Aşk-ı Memnu' son olarakta Maral dizisiyle ekranlarda gördüğümüz güzel oyuncu Hazal Kaya, ekranlara geri dönüyоr. Yeni dizisi A.Ş.K. öncesi 11 kilо veren Hazal Kaya, kilo verme sürecini anlattı. Hazal Kaya 'Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay içinde kilo aldım. Hastalığı kabullenme sürеcim sıkıntılı geçti. Düşün, 22 yaşımda yemek yedikten sonra şеkerim fırlıyor,...
  5. Maral Dizisi Hazal Kaya Kimdir ? Hazal Kaya'nın Son İmajı

Maral Dizisi Hazal Kaya Kimdir ? Hazal Kaya'nın Son İmajı

Maral: En Güzel Hikayem dizisi ile TV8 ekranlarında boy göstermeye başlayan Hazal Kaya ilk başrolünü 2007-2008 yıllarında yayınlanmış Genco dizisinde oynadı. Kendini bu dizide kanıtlayan güzel oyuncu Hazal Kaya'ın asıl yıldızı 2008 yılında başlayan Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde oldu. HAZAL KAYA NASIL KİLO VERDİ? Kaya, "Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay...

Sayfayı Paylaş