gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Işte herkesi şok eden dava...

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ADI YİNE OLAYA KARIŞTI!

İKİ MANKEN PINAR TAŞTEPE İLE NESLİHAN ÖNDER'İN TEHDİT DAVASI BAŞLADI. İŞTE HERKESİ ŞOK EDEN DAVA...

Manken Pınar Taştepe, meslektaşı Neslihan Önder’in, işadamı Erdal Acar’ın adını kullanarak kendisini tehdit ettiğini iddia etti

Manken Pınar Taştepe, 2007 Best Model of Türkiye birincisi ve aynı zamanda Best Model of The World ikincisi olan Neslihan Önder hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği şikâyet dilekçesinde şu iddiada bulundu: “Neslihan bir gün sevgilim Erkan Ergün ile birlikte benim evimde otururken aradı ’Sana gelebilir miyim?’ dedi. Kabul ettim. Eve geldi. Bir süre sonra sevgilim Erkan Ergün’ü ayartmaya başlayınca sinirlendim. İkisini de evimden kovdum. Ancak Neslihan daha sonra bana mesajlar çekmeye, beni gördüğü yerde hakaret ve tehdit etmeye başladı. Bir keresinde telefonla ’Erdal Acar benim eski sevgilim. Seni ona öldürtürüm’ diyerek tehdit etti. ”İki aç köpek, biri sen, biri Erkan. İkiniz de köpek olmaya müsaitsiniz “ diye mesaj çekti. Ajanslara hakkımda asılsız iddialarda bulundu, iş almamı engelledi. Maddi-manevi zarar gördüm.”

Savcılık Neslihan Önder hakkında ’Hakaret’ten 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. Mahkeme, tebligat gönderilmesine rağmen duruşmaya katılmayan Neslihan Önder hakkında zorla getirme kararı çıkarttı.

gecce.com

Işte herkesi şok eden dava... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok Eden Küfürler!

Şok Eden Küfürler!

en güzel küfürler ilginç küfürler güzel engüzel mahmut tuncer Şok Eden Küfürler! Kanal 7'de şok eden küfürler İZLEYİN Kanal 7, yeni yayın dönemine skandalla girdi. Canlı yayınlanan Mahmut Tuncer Şov'da küfür gırla gitti. Canlı yayınlanan Mahmut Tuncer Şov'da küfür gırla gitti. Kanal 7, yeni yayın dönemine skandalla girdi. 6. yılına giren Mahmut Tuncer Şov programında bir vatandaşın canlı...
  2. Şok Şok Şok Herkes Meleklermekanı.com dan bahsediyor

Şok Şok Şok Herkes Meleklermekanı.com dan bahsediyor

Evet arkadaşlarım artık haberlerdeyiz.D:D Türkiyede'ki tüm kadınların " Melek " olduğunu savunan, zengin içerik, kadın bilgilerinin verildiği MELEKLERMEKANI.COM adresi, Türkiye'nin Ennn Kaliteli Kadın Sitesi Seçildi. Herkese hayırlı olsun :D:D:D
  3. **şok eden kabe görüntüsü**

**şok eden kabe görüntüsü**

uzaydan mekkenin görünüşü mekkenin uzaydan görünüşü kabe melek kabe meleği mekkeye enen melek Makette gördüğünüz yer Mekke. Evet yanlış okumadınız burası Mekke. Her yıl milyonlarca müslümanın ibadet için gittiği kutsal belde.. Çok yakında inşaatlar tamamlandığında, Mekke işte bu resimdeki gibi olacak.. Kabe siyah bir noktaya dönüşüyor. Allah'ın evi beton yığınıyla kuşatılıyor.. Manevi...
  4. Okan Bayülgeni Şok Eden Şaka!!!

Okan Bayülgeni Şok Eden Şaka!!!

Okan Bayülgen'i Şoke Eden Şaka! Ünlü şovmen motosikletiyle Bebek'te turlarken biri kafasına şaplak attı. Okan Bayülgen'i şoke eden şaka! Ünlü şovmen motosikletiyle Bebek'te turlarken biri kafasına şaplak attı. Tokadı atan kişinin ünlü şovmenin okul arkadaşı olduğu anlaşıldı.:ah:
  5. Hükümet Kadın Filmine Şok Dava !

Hükümet Kadın Filmine Şok Dava !

Bu konu; Hükümet Kadın Filmine Şok Dava haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Demet Akbağ'ın başrolünde oynadığı ve geçtiğimiz günlerde vizyona giren yeni filmi Hükümet Kadın filmine şok bir dava açıldı. Mardin'de yaşayan emekli bir din görevlisi filmin Mardin kültürüne hakaret edici bir koınusu olduğu ve bunun için 10 milyon dolarlık tazminat davası açtığını söyledi. İşte...

Sayfayı Paylaş