gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Iste Hitlerin ordusu....

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

hitlerin ordusu [​IMG]

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Iste Hitlerin ordusu....
    korkunc((((((((((((((

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Iste Hitlerin ordusu....

urkutcu..acımasız hayvan bunlar...ınsan olma özellıklerı yok

Iste Hitlerin ordusu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. delı ıste

delı ıste

Nasılsın bakalım bugün? -Çok iyi doktor - İyi olmana sevindim - Tabi canım, Napolyona kötü olmak yakışmaz zaten ......................... - Gel bakalım evladım - Fazla vaktim yok doktor - Aa neden, nereye gideceksin ki? - Morfeus çağırdı, Nebuccatnezzar a geri dönmem lazım - ??!! - Tank! bana en yakın çıkışı göster pıhh ....................... - Doktor bu elma sizin mi? - Hayır...
  2. fılm ıste:):):)

fılm ıste:):):)

Film seyrederken, alisik oldugunuz icin dikkatimizden kaçan öyle seyler var ki, bazi kurallari zamanla hepimiz kabul etmisiz, aslinda gerçek hayatta böyle degildir bu işler. Bu konuya bir deginelim dedik iste size bazi FILM KURALLARI - Kötu adamlar kadına telefon ederler kocasının basına bısey geldıgı soylerler ve içkısıne ılaç koyup kadını bayılttıktan sonra kocasını cagırırlar kotu adam ve...
  3. Istemin Ilani:

Istemin Ilani:

Madde 18 - Adayın istemi, yukarıdaki maddede yazılı hususlarla birlikte, istem tarihinden itibaren on gün içinde baronun ve adalet dairesinin uygun bir yerinde onbeş gün süre ile asılarak ilan olunur. Her avukat veya stajyer yahut diğer ilgililer, bu süre içinde, adayın stajyer listesine yazılmasına itirazda bulunabilirler. Şu kadar ki, itirazın incelenebilmesi, açık delil veya vakıaların...
  4. Miili Mücadele dönemi'Sağlık Ordusu'

Miili Mücadele dönemi'Sağlık Ordusu'

Milli Mücadele döneminde 'Sağlık Ordusu' Cumhuriyetin 85. yılı anısına düzenlenen fotoğraf sergisi Başkent'te açıldı. Birinci Dünya Savaşı, Çanakkale Cephesi ve Milli Mücadele dönemlerinde doktor ve sağlık personelinin hangi koşullarda görevlerini yaptıkları ve neleri başardıklarını anlatan çoğu Necmettin Özçelik'in koleksiyonundan 79 fotoğraf ile döneme ait çeşitli madalyaların yer...
  5. Osmanlı Ordusu

Osmanlı Ordusu

osmanlı ordusu deliler osmanlı ordusunda deliler ordu teşkilatı tablosu A-KAPIKULU OCAKLARI B)-EYALET ASKERLERİ C)-YARDIMCI KUVVETLER 1.Tımarlı Sipahiler (Bağlı Devlet ve Beyliklerin askerleri) 2.Akıncılar KAPIKULU YAYALARI KAPIKULU ATLILARI 3.Azaplar 1.Acemi Oğlanlar (Altı Bölük Halkı) 4.Deliler 2.Yeniçeriler 1.Sipahi 5.Gönüllüler 3.Cebeciler 2.Silahdar 6.Beşliler 4.Topçular 3.Sağ ulufeciler...

Sayfayı Paylaş