gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

İşte Hollywood'un Yeni Yakışıklı Prensi......

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hollywood'un Yeni Prensi Hollywood'un Yeni Prensi Zac Efron

İşte Hollywood efsanesine bir isim daha dahil oldu ..Yakışıklılığıyla fiziğiyle görenleri hayran bırakıyor...Bakalım sizler de beğenecekmisiniz...İşte Zac Efron ve bilinmeyenleri...

Hollywood'un Yeni Prensi

Zac Efron (24), yakışıklılığıyla olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi kendine hayran bırakıyor.

Disney'in yapımcılığını üstlendiği 'High School Musical' filmiyle 2006'da şöhrete kavuşan Zac Efron, Hollywood'un en parlak isimleri arasında yer alıyor. 1987 doğumlu Efron'ı bu yıl tam 6 filmde izleyeceğiz. Yakışıklı aktör, gelecek yıl için 2 film anlaşması daha imzaladı.

**** SAHNELERİ

'The Lucky One'daki **** sahneleri Efron'ın kendini ispat etmesini sağladı. Efron, bu tarz sahnelerle izleyicilerin gözünde büyüyüp yetişkin olduğunu söylüyor.

BÜYÜKLER LİGİ

'The Paperboy' filminde Nicole Kidman ile başrolleri paylaşan Zac Efron, Hollywood'un gerçek yıldızlarıyla rol almaktan mutlu.

LÜKS YAŞAM

Çocukken oyunculuğa adım atan Efron, yıllar boyunca yoğun bir şekilde çalışması sayesinde servet sahibi oldu. Kazandıklarını lüks tatillere, gece kulübü gezmelerine ve spor arabalara harcayan Efron'ın yatırımlarını ailesi kontrol ediyor.

SPORTİF VE YAKIŞIKLI

Her gün düzenli olarak spor yapan Efron, mankenleri kıskandıracak bir fiziğe sahip. Genç aktör, her yapımcının hayallerini süslüyor.

İşte Hollywood'un Yeni Yakışıklı Prensi...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent´in yeni prensi!

Bülent´in yeni prensi!

Melislerim ben bu kadini anlamiyorum ya hatta bayada bir sinir olmaya basliyorum artik. Bu tip erkeklerin ona asik olmadigini veya sevmedigini bilmiyor mu? anlamak mi istemiyorum? Gidip gidip genc oglanlarla beraber töbee agzimdan simdi kötü birsey cikacak...Beni yanlis anlamayin tabiki Bülent Ersoy´da sevicek sevilecek ama yasina uygun kendisiyle parasi icin beraber olmayan biriyle. Bu...
  2. İşte Hollywood'un En Şık Kıyafetleri Burada....

İşte Hollywood'un En Şık Kıyafetleri Burada....

Hollywoodun En Şık Kıyafetleri Hollywood En Şık Giyinenler İşte Hollywood'un en şık giyinen güzel bayanları...Bakalım ne tarzda ve nasıl giyiniyorlar kimlerin imzasını taşıyan kıyafetlerle bu kadar şık oluyorlar....Hollywood'un güzel bayanlarının güzellik sırlarını merak edenler buradan ulaşabilirler... Selena Gomez California’da düzenlenen belgesel filminin galası için pembe...
  3. İşte Teoman'ın Yeni Şarkısı!

İşte Teoman'ın Yeni Şarkısı!

teomanın yeni şarkısı, teomanın şarkıları, teomanın son şarkısı Sevgili melekler, müziği bıraktığını açıklayarak hayranlarını üzen rock müzik sanatçısı Teoman, bir süre sonra bu kararından caymış ve konserlere çıkmaya başlamıştı. Başarılı şarkıcı Avrupa Müzik etiketiyle piyasaya sürülecek olan şarkısı "Haziran"ı yayınladı. Söz ve müziği Teoman’a ait olan şarkının aranjörlüğünü...
  4. Saadet Işıl Aksoy Yeni Bir Film İçin Hollywood'da!

Saadet Işıl Aksoy Yeni Bir Film İçin Hollywood'da!

saadet ışıl aksoy, saadet ışıl aksoy haberleri, saadet ışıl aksoy hollywood Sevgili melekler, daha önce Twice Born ve The Rebound gibi uluslararası filmlerde rol alan oyuncu Saadet Işıl Aksoy, üçüncü filmi için görüşmelere başladı. Yeni film görüşmeleri için ABD'nin Los Angeles şehrine giden Aksoy, yine dünya starları ile birlikte rol olacak. Santa Monica'da lüks bir otele yerleşen Aksoy, her...
  5. İşte Microsoft'un Yeni Tarayıcısı

İşte Microsoft'un Yeni Tarayıcısı

Microsoft Ocak 2015'te resmen duyurduğu yeni tarayıcısını dün görücüye çıkardı. 'Microsoft Edge' isimli yeni nesil tarayıcının kullanıma girmesinin ardından Internet Explorer'ın bir süre daha Windows 10 ile çalışmaya devam edeceği açıklandı. 2015'in başınd yeni nesil işletim sistemi Windows 10'u tanıtan Microsoft, 'Project Spartan' adıyla basına yansıyan yeni nesil internet tarayıcısını...

Sayfayı Paylaş