İşte HTC'nin Windows telefonları

HaYaL

Daimi Üye
Üye
İşte HTC'nin Windows telefonları
Valla mükemmel görünüyolar.Hiç duymamıştım daha önce ama bu gün karşılaştım sizler de görün istedim meleklerim.Teknoloji gerçekten çok gelişti çok.Nerde ilk telefonum Bosch nerde bunlar . :D

htc-wp7_haberici-3212.jpg

HTC, yeni Windows Phone 7 işletim sistemi kullanan akıllı telefonlarının duyurusunu yaptı.

Merakla beklenen Windows Phone 7 işletim sistemini kullanan HTC'nin Windows telefonları HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro ve HTC HD7'nin duyurusu yapıldı. Bu dört yeni HTC akıllı telefon, Ekim ayı sonundan itibaren Avrupa, Asya-Pasifik ve Kuzey Amerika'nın büyük çoğunluğunda mobil operatörler ve perakendecilerde mevcut olacak. Cihazların Türkiye pazarına giriş tarihi henüz kesinleşmedi.

HTC 7 Mozart
Tek parça zımparalanmış alüminyumdan üretilen HTC 7 Mozart yekpare tasarımını estetiğin yeni seviyesine taşıyor. Cihazda yüksek duyarlılıkta, gerçek üç boyutlu ses ve video için Dolby Mobile™ ve SRS WOW HD™ mevcut. Microsoft Zune entegrasyonu ile, HTC 7 Mozart’ı bilgisayarınızla senkronize edebilir ve gittiğiniz her yere müzik ve video arşivinizi götürebilirsiniz. İnce, tek parça ve akıllı HTC 7 Mozart duyulduğu kadar da güzel görünüyor.

HTC 7 Trophy
Oyunseverler, telefonun yüksek performanslı 1 GHz Snapdragon işlemcisi tarafından desteklenen ve canlı WGVA 3.8” dokunmatik ekranı ile kontrol edilebilen hızlı aksiyon oyunlarının hızına ve duyarlılığına bayılacaklar. SRS WOW HD™ aracılığıyla yüksek duyarlılıkta, gerçek üç boyutlu ses, kullanıcı gerek oyun oynarken, gerek video izlerken, gerekse en sevdiği müziği dinlerken zengin ses deneyimini getiriyor.

HTC 7 Pro
HTC 7 Pro, işletme verimliliğindeki son noktadan ilham aldı. Kaygan ahize kaydığında hızlı ve rahat yazmayı sağlayan QWERT klavye ortaya çıkıyor. Outlook’ta e-mail sınıflandırma, tarama ve yönetme, en son Office belgelerini açma ve düzenleme, HTC’nin stok uygulaması ile piyasaları takip etme gibi verimlilik özellikleri iş gününü en verimli düzeye çıkarmak isteyen kullanıcılara yeni yollar sunuyor.

HTC HD7
Geniş 4.3” yüksek çözünürlüklü ekran sayesinde HTC HD7’i olanlar sevdikleri videoları ve filmleri sinema ortamındaymış gibi izleyebilir ve destekli ayak ile arkalarına yaslanıp HTC HD7'yi ellerinde tutmak zorunda kalmadan eğlencenin tadını çıkarabilirler. Mobil oyun deneyiminden ödün vermek istemeyenler için, HTC HD7, Xbox LIVE’ın gücünü gerçeğe dönüştürüyor ve konsolla oynanan oyunları kapı önüne koyan yeni bir oyun oynama şeklini hayata geçiriyor.

Geri