gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte İdo'nun Annesine Ve Babasına İtafen Yaptırdığı Dövmeler...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

İdo'nun Dövmeleri İdo Haberi

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'dan olma İdo babasına ve annesine duyduğu sevgiyi kollarına işleyerek gösterdi.Bunlarda yani nasıl reklam oluruz nasıl medyayı peşimizden koştururuz diye ne hallere giriyorlar...:D:Dİşte İdo'nun Dövmeleri....

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğlu ailesine sevgisini böyle gösteriyor...

Daha önce sol koluna annesi Derya Tuna’nın adını yazdıran İdo Tatlıses, diğer koluna da babası İbrahim Tatlıses’in resmini çizdirdi.

Jet-ski ustası

İdo Tatlıses, müzik eğitimi için Amerika yollarına düşmeden önce soluğu Bodrum’da aldı. Arkadaş grubuyla tatile çıkan Tatlıses, önceki gün Türkbükü’ndeki Bodrum Mantı’da yemek yedi, ardından Local Beach’e geçerek jet-ski’ye bindi. Ve mayosuyla görünür görünmez de aile sevgisi gün ışığına çıktı.

Gerçek aşkım onlar

Daha önce sol koluna kalp içinde annesi Derya Tuna’nın adını yazdıran İdo Tatlıses’in dövmelerine bir yenisini eklediği görüldü. Bu kez diğer koluna İbrahim Tatlıses’in portresini çizdirmişti. Tatlıses, Ebru Şancı ile ilişkisi sorulunca da “Hayatımda iki gerçek var, biri babam diğeri de annem. Ben onlara aşığım” dedi.

Son düzenleme: 10 Temmuz 2012
İşte İdo'nun Annesine Ve Babasına İtafen Yaptırdığı Dövmeler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ödevler ve Anne Babalara Düşenler

Ödevler ve Anne Babalara Düşenler

Anne Babalar Neler Yapmalı? 1Çocuklarına uygun çalışma ortamı (aydınlık, sessiz vb.) ve araç-gereç sağlamalıdırlar. Çocuklar ödevlerinin büyük bir kısmını evde yapmaktadırlar. Çocuğun rahat çalışabilmesi için dikkatini dağıtacak uyaranların olmadığı bir odasının olması, ısının ve aydınlanmanın yeterli olması ve odasında çalışması için gerekli araç-gerecinin olması ödevlerini yapmasını...
  2. Anneme ve babama; pulsuz mektup

Anneme ve babama; pulsuz mektup

anneme babama mektup anneme ve babama mektup Sevgili Anneciğim, Babacığım, Bütün duygu ve düşüncelerimi dile getirebilseydim, size şunları söylemek isterdim. Sürekli bir büyüme ve değişme içindeyim. Sizin çocuğunuz olsam da sizden ayrı bir kişilik geliştiriyorum. Beni anlamaya ve tanımaya çalışın. Deneme ile öğrenirim. Bana ayak uydurmakta güçlük çekebilirsiniz. Oyunda, arkadaşlıkta ve...
  3. anne ve babanın farkı:)

anne ve babanın farkı:)

Sevgili melekler işte anneler ve babaların gerçekten nasıl davrandıklarını gösteren bir kaç fotoğraf eklemek istiyorum sizlere. Bakalım anneler ve babalar arasındaki farklar nelermiş ::D:D
  4. Anne ve Babalara "Ergen Rehberi"

Anne ve Babalara "Ergen Rehberi"

ayak kaç yaşına kadar büyür ayaklar kaç yaşına kadar büyür ayak numarası kafa büyümesi ne zaman durur Ergenlik bir çocuğun yaşadığı en zor ve tehlikeli yaşlardır.Bu yaşlarda özellikle anne ve babanın çok dikkatli olması gerekir...Ergenlik döneminde çoçuğunuza nasıl davranmanız gerek hepsi bu yazıda :tik: Dilleri bile farklı... Bizden farklı düşünüyorlar ve farklı şeylere gülüyorlar. Pek çok...
  5. İşte İdo'nun Aşkı!

İşte İdo'nun Aşkı!

Bu konu, İşte İdo'nun Aşkının Resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, türkücü İbrahim Tatlıses'in kendisiyle bir kopyası oğlu İdo da nihayet sevgililendi. Daha önce magazinde hiç sevgilisiyle haber olmayaan İdo aşkını itiraf etti. İşte İdo ve sevgilisi Zeynep Ece Akengin !.. İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’nun, bir süredir Zeynep Ece Akengin adlı genç kızla birlikte...

Sayfayı Paylaş