gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İşte İlle de Romanın galibi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Show TV’deki İlle de Roman olsun yarışmasında, ekran başındakilerin de büyük beğenisini toplayan ana-kız Balat’ın Gülleri birinci oldu... Çağla Şıkel ve Alişan’ın sunduğu ’İlle de Roman Olsun’ yarışması, dün akşam yapılan final bölümüyle sona erdi.

Yarışmanın başından beri dikkat çeken Balat’ın Gülleri adıyla yarışan ana-kız, SMS’lerle gelen oylarla birinci oldu.

Sonuç açıklandığında gözyaşlarına boğulan ana-kız, yarışmanın ödülü olan evin anahtarlarını aldıklarında da birbirlerine sarılarak ağladılar.

Birincinin açıklanmasından sonra dansöz Nuran Sultan da göbek şov yaptı.

internethaber

İşte İlle de Romanın galibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Hüsnünün silikonsuz Denizi

İşte Hüsnünün silikonsuz Denizi

İşte Hüsnü�nün silikonsuz Deniz�i Sevgilisi Hüsnü Şenlendirici�nin isteği üzerine 12 yıllık silikonlarını çıkaran Deniz Seki operasyondan sonra ilk kez görüntülendi. Klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Deniz Seki, radikal bir karar alarak 12 yıldır kullandığı silikonlarını çıkarttı. Sevgilisi...
  2. işte deniz altı !!!!!

işte deniz altı !!!!!

İŞTE SİZE DENİZALTINDAN BİR KAÇ İLGİNÇ CANLI RESMİİ
  3. Deniz Seki ile ropörtaj

Deniz Seki ile ropörtaj

Gündemden düşmeyen şarkıcı Deniz Seki'yi gazeteci Ayşe Arman ziyaret etti hapisteki günlerinde hapiste olmakdan söz ettiler... DENİZ SEKİ’YLE İKİ KAT CAMA ELLERİMİZİ DAYADIK VE AĞLADIK AYŞE ARMAN CEZAEVİNDE DENİZ SEKİ'YLE GÖRÜŞTÜ... Bakırköy Kadın Kapalı İnfaz Kurumu’nun önünde dikiliyorum. Ve demir kapıyı çalıyorum. TAK... TAK... TAK... İnsanı ezen, ürküten, korkutan, sanki...
  4. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  5. O Ses Türkiye Galibi Hasan Doğru Kimdir, İşte Biyografisi!

O Ses Türkiye Galibi Hasan Doğru Kimdir, İşte Biyografisi!

hasan doğru kimdir, o ses türkiye hasan, o ses türkiye 2014 birincisi Sevgili melekler, dün gece final bölümünü izlediğimiz O Ses Türkiye yarışmasının birincisi Hasan Doğru oldu. Gökhan Özoğuz'un takımında yer alan Hasan, finalde yine Gökhan'ın takımından Abdullah Civliz ile karşı karşıya geldi. Halk oylaması sonucunda birinci olan Hasan Doğru 2014 O Ses şampiyonu oldu. İşte Hasan kimdir...

Sayfayı Paylaş