gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Justin Bieber'in Yeni Sevgilisi Ashley Moore!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

justin bieber'in sevgilisi, justin bieber ashley moore, justin bieber yeni sevgilisi

Sevgili melekler, attığı her adım olay olan, genç yaşına rağmen sürekli karıştığı skandallarla gündeme gelen Justin Bieber'in yeni sevgilisi ortaya çıktı. Uzun süre Selena Gomez'le bir dargın bir barışık ilşki sürdüren Bieber'in yeni sevgilisi Ashley Moore bir model. Uzun süre bu aşk iddialarına yanıt vermeyen Bieber, nihayet paparazzzilere yakalandı.

justin-bieber-1.jpg

Daily Mail'in haberine göre, Justin Bieber, Ashley Moore ile yakın arkadaşı Lil Twist aracılığıyla tanıştı. Moore'un Twist ile de flört ettiği ve bu nedenle iki arkadaşın arasının bozulduğu iddia ediliyor.

justin-bieber-2.jpg

justin-bieber-3.jpg

2. süsü

süsü Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    54
    Ödül Puanları:
    18
    bizim yeni nesil genç kızlar neden bu kadar justin e aşık ben bir anlam veremiyorum doğrusu???

İşte Justin Bieber'in Yeni Sevgilisi Ashley Moore! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

Seda Sayan Haberleri Seda Sayan Yeni Sevgilisi Seda Sayan'ın bi yerden sonra sevgililerini evlendiği kişileri saymayı bıraktım. Çünkü artık yetişemiyorum bu kadına hahaha Maaşallah gömlek gibi sevgili değiştiriyor...En son söylediği bir sözü hatırlıyorum da oğlum izin vermiyor sevgiliye demişti benim sevgilim oğlum oğulcan artık demişti ama demek duramadı dürttü yine bişeyler...Ne diyelim...
  2. İşte Hüsnü Şenlendirici 'nin Yeni Sevgilisi !

İşte Hüsnü Şenlendirici 'nin Yeni Sevgilisi !

Bu konu; hüsnü şenlendiricinin yeni sevgilisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem şarkıcı Deniz Seki ile olan ilişkisiyle bir hayli gündemde olan müzisyen Hüsnü Şenlendirici, şu sıralar yeni bir sevgili edinmiş. Geçtiğimiz gece muhabirlerin objektiflerine takılan Şenlendirici ve yeni sevgilisi eğlencedelerdi. İşte yeni sevgili Gözde hanım.. Deniz Seki'yle...
  3. İşte Azra Akın'ın Yeni Sevgilisi!

İşte Azra Akın'ın Yeni Sevgilisi!

azra akının yeni sevgilisi azra akın ve sevgilisi azra akın haberleri Sevgili melekler, bir dargın bir barışık uzun süredir birlikte olduğu Kıvanç Tatlıtuğ'dfan bu kez kesin olarak ayrılan Azra Akın, geçtiğimiz gün yeni sevgilisiyle görüntülendi. 11 yıllık süreçte Kıvanç Tatlıtuğ’dan üçüncü kez ayrılan Azra Akın, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Akşam'ın haberine göre Gezi Parkı...
  4. İşte Azra Akın'ın Yeni Sevgilisi

İşte Azra Akın'ın Yeni Sevgilisi

azra akının sevgilisi kim azra akın ve sevgilisi azra akının sevgilisi Adı ünlü manken ve oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile yıllardır anılan Azra Akın, yeni sevgilisi ile objektiflere yakalandı. Atakan koru ile aşk yaşayan Azra Akın'ın bu ilişkisi bakalım ne kadar sürecek, evliliğe gidecekmi önümüzde ki zamanlarda bunu hep birlikte öğrenmemiz mümkün olacak. 11 yıllık süreçte Kıvanç Tatlıtuğ’dan...
  5. İşte Ali Sunal'ın Yeni Sevgilisi!

İşte Ali Sunal'ın Yeni Sevgilisi!

ali sunal, ali sunal haberleri, ali sunalın sevgilisi Sevgili melekler, eşi oyuncu Gökçe Bahadır'dan boşandıktan sonra ortalarda görünmeyen Ali Sunal nihayet yeni sevgilisiyle görüntülendi. Zeynep Düvenci isimli bayanla birlikte olan Sunal, sevgilisiyle alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Sevgililer, kendilerine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı.

Sayfayı Paylaş