gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

İşte kadın aklı (süper)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Biz kadınlar çok zekiyiz biliyoruz.Bu komik olayla keyfiniz yerine gelsin.Buyrun okuyun :D
    Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp: "Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir" der.
    Müthiş heyecanlanan adam: "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla.
    "Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın, şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır. Bunun üstüne adam sorar:
    "Sen içmeyecek misin?"
    Kadın cevap verir: "Hayır, ben polisi bekleyeceğim!"

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu akıllılık değil uyanıklıktı bence sinsi karı

İşte kadın aklı (süper) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SÜper Kadin Olmaya ÇaliŞmayin!

SÜper Kadin Olmaya ÇaliŞmayin!

Kendinizi en iyi eş, en iyi anne, en iyi gelin olmak gibi herşeyi aynı anda en iyi biçimde yapmak zorunda hissetmeyin. Bazı misyonları reddetmeniz öneriliyor. International Hospital Psikiyatri Uzmanı Dr. Muzaffer Uyar, toplumun yüklediği ya da kendi üstlendiği rolleri en iyi biçimde yapmaya çalışırken bunalan ‘süper kadın sendromlu’lara, ‘‘Her şeyin en iyisini yapmak zorunda değilsiniz....
  2. Kadından Süper Cevaplar

Kadından Süper Cevaplar

Adam: Daha önce tanışmamış mıydık? Kadın: Evet Hayvan Hastanesi'nin danışmasında çalışıyorum. Adam: Daha önce sizi bir yerlerde görmemiş miydim? Kadın: Evet. Bu yüzden artık dışarı çıkmıyorum. Adam: Sana mı gidiyoruz, bana mı? Kadın: İkisine de. Sen kendi evine, ben benimkine. Adam: Haydi bırak numarayı. İkimiz de bu barda aynı nedenle bulunuyoruz. Kadın: Evet. Hadi bir kaç piliç...
  3. süper kadın sendromu

süper kadın sendromu

Karİyer & KİŞİsel GelİŞİm Günümüz kadını ev, iş, çocuklar, sosyal etkinlik derken hızlı bir tempo içinde adeta kayboluyor. Toplumun yükseldiği ve üstlendiği her rolde kendisini en iyi yapmak zorunda hissediyor. Her şeyin üstesinden gelen, etrafındakileri mutlu etmek için çabalayan, sinirlenmeyen ve kuvvetli bir kişilik. İşinde kariyer için uğraşan başarılı iş kadını, eve geldiğindeyse...
  4. işte süper bi siir :)))

işte süper bi siir :)))

Ben AğLamayı Ferdi'den BağLamayı Orhan'dan Uçmayı SüPerman'den Koşmayı MirKeLamdan YoLsuzLuğu Cem Uzan'dan Doğmayı Güneşten, Batmayı Borsadan , Sevmeyi Senden , SeviLmeyi Annemden Öğrenecektim Ki akLıma Bir Şiir GeLdi VazgeÇtim *** ELLerim çiçek Açtı Ağzımda PoğaÇa Madem Yüzme BiLmiyordun Niye Çıktın Ağaca ? Alakaya Maydonoz Bu Ne GüzeL Lacivert Ben UyKuyu Çok Sevdim Yaşasın Cumhuriyet!
  5. kadın aklı erkek aklı

kadın aklı erkek aklı

Siz de, kadınların erkeklerin daha zayıf olduğuna dair yaygın kanıya katılıyorsanız yanılıyorsunuz! İstatistikler, erkkelerin her anlamda daha zayıf yaradılışta olduğunu söylüyorlar. İntihara daha yatkınlar; kaza ya da kalp krizi sonucu daha kolay ölüyorlkar; psikolojik olarak daha çabuk çöküntüye uğruyorlar; hatta kekemelelik ve disleksi de erkeklerde daha yaygın. Görüldüğü gibi, hayatı erkek...

Sayfayı Paylaş