gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

işte kadın zekası diye buna derim:)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı? Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti:
    "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!"
    Pppppfffffuuuuuffffff....
    Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi.
    Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi. Ancak bunun için 2 saat boyunca dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi geçirdi. Ama, basarmıştı!
    Bunu gören ikinci adam da Tanrıya dua etti:
    "Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı ver!"
    Pppppfffffuuuufffff.......
    Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi
    başardı, ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle
    karşılaştı...
    Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü adam, dizlerinin üstüne
    çöktü ve Tanrıya yalvardı: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına
    geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver!"
    Ppppppfffffuuuuffff.....
    Tanrı adamı bir kadına dönüştürdü... Kadın haritaya baktı....
    Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü ve köprüden karşıya geçti...

2. ~~LaL~~

~~LaL~~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: işte kadın zekası diye buna derim:)
    :D bu kadar basitmiş..

işte kadın zekası diye buna derim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte denge diye buna denir!

işte denge diye buna denir!

denge İşte Denge diye buna denir arkadaşlarım, bakın dengeye slm söyleyin yengeye :D:D:D
  2. Sanat Diye Buna Derim...Kuş Tüyü Üzerine Resim Yapma Sanatı

Sanat Diye Buna Derim...Kuş Tüyü Üzerine Resim Yapma Sanatı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Akıllı Kadın Diye Buna Derim!

Akıllı Kadın Diye Buna Derim!

Zeki insan olunca cevabı araştırıp merak ettiklerini bulması çok da zor olmuyor demek ki. Üstelik merak ettiğini söylemese de kendi ağzıyla söyletiyor insana. Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler, Mehmetin annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir...
  4. Yaratıcı çözüm diye ben buna derim

Yaratıcı çözüm diye ben buna derim

Banyo çözümleri UFak mekan problemleri İnsan oğlunun yaratıcılığı sınır tanımıyor. Bu tuvalet dekorasyonu yapılırken hesap yapılmayınca sonradan bir cinlik yapılmış ve ortaya bu görüntü çıkmış. Banyo dekorasyonunda yaratıcılıkta sınır yokmuş demek ki:D:D

Sayfayı Paylaş