gebe
  1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ıste kadın zekası

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

kadın zekası ile ilgili sözler kadınların zekasıyla ilgili sözler Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp: "Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir" der.
    Müthiş heyecanlanan adam: "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla.
    "Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın, şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır. Bunun üstüne adam sorar:
    "Sen içmeyecek misin?"
    Kadın cevap verir: "Hayır, ben polisi bekleyeceğim!" [​IMG] [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: ıste kadın zekası
    :D süpr kesinlikle

ıste kadın zekası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte kadın zekası diye buna derim:)

işte kadın zekası diye buna derim:)

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı? Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!" Pppppfffffuuuuuffffff.... Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi....
  2. Iste en ince Belli kadin...

Iste en ince Belli kadin...

ince belli kadınlar en ince belli kadın kadın bayanlar
  3. ıste turk kadını

ıste turk kadını

işte türk kadını İşte Türk kadını Türk kadınının gerçek saç rengi ne, dişlerini ne sıklıkta fırçalıyor, saç bakımına özen gösteriyor mu, makyaj yapmayı seviyor mu, rejimle arası nasıl, bebeğini nerede doğurmayı tercih ediyor? İşte bu ve buna benzer soruların yer aldığı kapsamlı bir araştırmada, Türk kadınının profili ortaya çıkarıldı. Bu araştırma Türk kadınının son yıllarda değişen davranış...
  4. __biz kadınların zekası buyrun __

__biz kadınların zekası buyrun __

bi alkışta ben alayım lütfen hadin bekliyom :piha: 10 erkek 1 kadın, 11 kişi bir helikopterden sarkan halata asılıdırlar., 10 erkek ve bir kadın. ip herkesi taşıyacak kadar güçlü, olmadığı için içlerinden birinin ipi bırakması gerektiğine karar, verirler. Yoksa hep beraber düşecektirler. Bu kişinin kim olacağına, kara veremezler ama o anda kadın çok etkileyici bir konuşma yapar.,...
  5. Kadın zekası (Kadınlardan korkun!)

Kadın zekası (Kadınlardan korkun!)

Kadın zekası (Kadınlardan korkun!) Ekrem işten çıkmadan önce karısını evden arar; -Tatlım , patron bir kaç arkadaşıyla beraber komsu vilayetteki büyük gölde balık avlamaya gidecek, benim de gelmemi istiyor. Bu hafta sonunu orada geçireceğiz. Bu benim terfi almam için iyi bir fırsat. Benim için yeteri kadar giysi ve olta takım çantamı hazırlarmısın? Direk ofisten çıkacagız ve geçerken...

Sayfayı Paylaş