gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İşte Kadınların Kilo Alma Nedeni!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İngiltere'de yapılan bir araştırma, bir kadının kilo alması ya da kaybetmesinin, büyük oranda partneriyle ilişkisine bağlı olduğunu ortaya koydu. Bu araştırma kapsamında soru sorulan 3 bin kadından yaklaşık yüzde 70'i, mutluluklarındaki en büyük faktörün ilişkileri olduğu yanıtını verdi. Bu kadınlardan geriye kalanlar da kilo aldıkları takdirde ilişkilerini bitireceklerini belirtti.

Slendex adlı bir firma tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, bir kadının kilosunda ilişkide olduğu süre içinde 5 aşamada değişiklik oluyor. İlişkisinin başında olan bir kadın, karşı cinse kendini beğendirmek için girdiği sıkı bir diyet sonucu ilk aşamada ortalama 2,5 kilogram kaybedebiliyor.

Kadın ilişkisinde rahatlamaya başladıkça kilo alıyor ve bu ikinci safhada bu miktar ortalama 4,5 kilogramı bulabiliyor. Bunu izleyen üçüncü aşamada, evliliği düşünmeye başlayan ve bu büyük gün için incelme hevesine giren kadın ortalama 3,5 kilogram kaybedebiliyor.

Kadının bir bebeğinin olacağı ise 6 kilogram anlamına geliyor. Son aşamada çocukları büyüyen ve görüntüsüne daha fazla zaman ayırmaya başlayan kadın yenilenme yoluna gidiyor ve ortalama 5 kilo kaybedebiliyor.

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında ben de katılıyorum sanırım birebir yaşadım bu aşamayı

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    doğruu mesela üzgünsün kavga ettin ya kendini yemeğe vuruyorsun yada açlıktan ölüyorsun gibi :D

İşte Kadınların Kilo Alma Nedeni! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Almanızın 5 Nedeni

Kilo Almanızın 5 Nedeni

Zayıflamak istemenize hatta hiçbirşey yememnize rağmen bir türlü zayıflayamıyor musunuz? İşte kilo almaya neden olan 5 etken.. 1. Az uyuduğunuz için kilo alıyor olabilirsiniz Vücut fonksiyonları en hızlı siz dinlenirken çalışır. Yeterince uyumadığınız zaman ortada çıkan stres daha çok yağ depolamanıza neden olabilir. Yorgun olduğunuzda stresinizi kontrol edemezsiniz ve yeme isteği...
  2. Kadınların kilo almalarının sebebleri

Kadınların kilo almalarının sebebleri

Kadınların kabusu kilo meselesinin, aslında diyet ya da spordan çok bir başka etkene bağlı olduğu ortaya çıktı. Meğer kadının kilo alması ya da kaybetmesi en çok eşi ya da sevgilisiyle ilişkisine bağlıymış. Onca diyet, onca spor denemesi... Meğer hepsinden önemli bir başka faktör varmış... Vatan'ın haberine göre; İngiltere'de yapılan bir araştırma, bir kadının kilo alması ya da...
  3. Kilo alma...

Kilo alma...

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.
  4. Kilonun En Büyük Nedeni!

Kilonun En Büyük Nedeni!

beslenme, beslenme alışkanlığı, beslenme alışkanlıkları, dengeli beslenme, Diyet, diyet listesi, diyet yapma, Diyetler, kadın, kadın sağlığı, kadınlar, kadınlar ve sağlık, kilo verme, kolay zayıflamak, konsantrasyon bozukluğu, metabolizma hızının yükselmesini sağlamak, planlı diyet. ben abur cuburları çok severim bayılırım hatta ama bunların kilo aldırdığıı hepimiz biliriz öyle değilmi...
  5. Kilo Almakta Güçlük mü Çekiyorsunuz?İşte Kilo Almanın Yolları...

Kilo Almakta Güçlük mü Çekiyorsunuz?İşte Kilo Almanın Yolları...

Kilo Almanın Yolları Kolay Kilo Almak İçin Kilo alamamak da, kilolu olmak kadar önemli bir sağlık sorunudur. Bu konuda mutlaka profesyonel destek alınmalıdır.Kilo alamıyorsanız şimdi aşağıda vereceğimiz önerilere kulak verin...Kilo almak için ayrıca Gelincik Çayı tarifi... Kilo almak kilo vermeye göre çok daha zordur, bu yüzden gerçekten kişi istekli ve sabırlı olmalıdır. Hızlı kilo...

Sayfayı Paylaş